Bezdarbnieki Darba meklētāji Jaunumi
Attēlā redzami trīs priecīgi restorāna Lido darbinieki ar paceltām rokām un LIDO logo. Kreisajā pusē ir NV) logo un teksts. Apakšā ir uzraksts 'Atnāc uz tikšanos un uzzini par darba iespējām!'. Apraksts zem attēla.

24.jūlijā plkst. 11.00 Nodarbinātības valsts aģentūras  (NVA) Rīgas reģionālā filiālē, Jēzusbaznīcas ielā 11, 302. telpā ikvienam interesentam tiks piedāvāta iespēja tikties un uzzināt par karjeras iespējām uzņēmumā AS “LIDO”. Pasākuma laikā darba devēja pārstāvis pastāstīs par uzņēmumu un piedāvātajām vakancēm, kā arī atbildēs uz Jūsu jautājumiem.

Uzņēmums "LIDO" specializējas sabiedriskās ēdināšanas jomā. Uzņēmumam ir unikāla koncepcija ar tam raksturīgu ēdienkarti un interjera dizainu.

AS "LIDO" ir lielākais ēdināšanas uzņēmums Latvijā. Klienti ir iecienījuši un augstu novērtē "LIDO" zīmolu. Aptaujā TOP darba devējs uzņēmums jau 7 gadus ir topa virsotnē. Uzņēmuma grupā ietilpst 13 restorāni un 4 veikali Latvijā (Rīgā un Ādažos), 4 restorāni Igaunijā (Tallinā), gaļas un kulinārijas ražotne, alus darītava un konditoreja Rīgā. Kopumā uzņēmumā strādā gandrīz 1000 darbinieku.

AS “LIDO” aicina darbā jaunajā Lido Rīga Plaza:

Vakances varat atrast arī uzņēmuma mājas lapā: https://www.lido.lv/lv/karjera/.

Kontaktpersona jautājumu gadījumā:

Gerda Lūse

Nodarbinātības organizatore - pakalpojumi darba devējiem vakanču publicēšanai un aizpildīšanai, konsultācijas par dalības iespējām aktīvo nodarbinātības pasākumu īstenošanā
Gerda.Luse [at] nva.gov.lv
Datums 24. jūlijs, 2024
Laiks11.00
Atrašanās vietaRīga, NVA Rīgas reģionālā filiālē, Jēzusbaznīcas ielā 11, 302. telpā

Klātienes tikšanās Rīgā par darba un karjeras iespējām AS “LIDO”

24.jūlijā plkst. 11.00 Nodarbinātības valsts aģentūras  (NVA) Rīgas reģionālā filiālē, Jēzusbaznīcas ielā 11, 302. telpā ikvienam…