Bezdarbnieki Darba meklētāji Jaunumi
KLĀTIENES tikšanās RĪGĀ par darba iespējām SIA "Baltic Restaurants Latvia"

18. jūnijā plkst. 11:00 NVA Rīgas reģionālajā filiālē norisināsies darba meklētāju tikšanās ar uzņēmumu SIA "Baltic Restaurants Latvia". Aicinām piedalīties visus, kam ir interese par darbu šajā uzņēmumā.

Piedāvāt pilnvērtīgu un gardu maltīti vairāk nekā 110 tūkstošiem cilvēku no dienas dienā ir atbildība un gandarījums vienlaicīgi.

Baltic Restaurants ir 100% Latvijas uzņēmums, kas eksportē pusi no saviem pakalpojumiem.

31 gada garumā esam uzklausījuši un mācījušies; griezuši un maisījuši; vārījuši un cepuši, lai varētu ikvienam mūsu apmeklētājam pasniegt viņa garšas vēlmēm un uztura vajadzībām piemērotāko ikdienas maltīti.

Pateicoties vairāk nekā 1400 profesionāliem darbiniekiem, mēs savu darbu sekmīgi paveicam vairāk nekā 350 pusdienu restorānos, kafejnīcās, bistro un ēdnīcās, kā arī banketos un izbraukuma pasākumos Latvijā un Igaunijā, un esam izauguši par vadošo ēdināšanas uzņēmumu mācību iestādēs, uzņēmumos un valsts iestādēs Baltijā.

Strādājot ar zīmoliem Chat, Restart, Daily, Noonbox, Take Off un Subway, uzņēmums turpina attīstīties, nodrošinot stabilu darbu un izaugsmes iespējas.

Mūsu vērtības ir attīstība, atbildība un sadarbība.

Baltic Restaurants ir Latvijas Ēdinātāju apvienības dibinātājs un biedrs.

www.balticrest.com

Facebook: @balticrestaurants

Uzņēmums aicina darbā:

Lai pieteiktos pasākumam, lūdzu aizpildiet pieteikuma anketu:

Jautājumu gadījumā sazināties ar Nodarbinātības valsts aģentūras nodarbinātības organizatori:

Ilze Baķe

Nodarbinātības organizatore - pakalpojumi darba devējiem vakanču publicēšanai un aizpildīšanai, konsultācijas par dalības iespējām aktīvo nodarbinātības pasākumu īstenošanā
Ilze.Bake [at] nva.gov.lv
Datums 18. jūnijs, 2024
Laiks11.00
Atrašanās vietaRīga, Rīgas reģionālā filiāle, Jēzusbaznīcas iela 11

KLĀTIENES tikšanās RĪGĀ par darba iespējām SIA "Baltic Restaurants Latvia"

18. jūnijā plkst. 11:00 NVA Rīgas reģionālajā filiālē norisināsies darba meklētāju tikšanās ar uzņēmumu SIA "Baltic Restaurants Latvia…