Bezdarbnieki Darba meklētāji Jaunumi
Attēls ir sadalīts divās daļās. Pirmajā daļā NVA logo un teksts. Otrajā daļā teksts, ilustratīvs attēls. Apraksts zem attēla.

19. jūnijā plkst. 13.00 NVA Rīgas reģionālajā filiālē, Jēzusbaznīcas ielā 11, 302. telpā ikvienam interesentam tiek piedāvāta iespēja tikties un uzzināt par karjeras iespējām uzņēmumā Telus International (SIA CCC Riga Digital Services).

TELUS International Europe ir uzņēmums, kas piedāvā digitālos un IT risinājumus.

Pievienojies mūsu uzņēmumam, kas novērtēs Tavu enerģiju un entuziasmu tikpat lielā mērā kā Tavas zināšanas. Lielākā daļa mūsu vadītāju ir uzsākuši savu karjeru kā aģenti. TELUS International uzņēmuma kultūras pamatmērķis ir rūpes par saviem darbiniekiem, kas ir vēl viens iemesls, lai Tu kļūtu par daļu no mūsu ģimenes.

Mēs meklējam jaunus darbiniekus, kuriem komunikācija ar klientu nav izaicinājums! Ja, tāpat kā mums, Tev patīk valodas un Tev ir pieredze klientu apkalpošanā, tad šis darbs ir domāts Tev!

Telus International (SIA CCC Riga Digital Services) aicina darbā:

Lai pieteiktos, lūgums aizpildīt anketu!

Jautājumu gadījumā sazināties ar Nodarbinātības valsts aģentūras darbinieci:

Kristīne Zudāne

Nodarbinātības organizatore - pakalpojumi darba devējiem vakanču publicēšanai un aizpildīšanai, konsultācijas par dalības iespējām aktīvo nodarbinātības pasākumu īstenošanā
Kristine.Zudane [at] nva.gov.lv
Datums 19. jūnijs, 2024
Laiks13.00
Atrašanās vietaRīga, NVA Rīgas reģionālajā filiāle, Jēzusbaznīcas iela 11, 302. telpa

Klātienes tikšanās par karjeras iespējām uzņēmumā Telus International (SIA CCC Riga Digital Services)

19. jūnijā plkst. 13.00 NVA Rīgas reģionālajā filiālē, Jēzusbaznīcas ielā 11, 302. telpā ikvienam interesentam tiek piedāvāta…