Bezdarbnieki Darba meklētāji Jaunumi
Tikšanās par karjeras iespējām uzņēmumā  SIA “ Domus Eco”

20.jūnijā plkst.10:00 NVA Ogres filiālē, Rīgas ielā 14, Ogrē ikvienam interesentam tiek piedāvāta iespēja tikties un uzzināt par karjeras iespējām uzņēmumā  SIA “ Domus Eco”.

 “Domus Eco” ir 2013. gadā dibināts uzņēmums, kas specializējas koka karkasa māju būvniecībā. Šo gadu laikā Ogres apkārtnē un Pierīgā ir uzbūvētas vairāk kā 100 dzīvojamās mājas. Apvienojot senču gudrību ar mūslaiku tehnoloģiskajām iespējām, "Domus ECO” celtās koka mājas spēj nodrošināt komfortu, energoefektivitāti apvienojumā ar interesantiem konstruktīviem risinājumiem.

"Domus ECO" komandā ir meistari ar namdara kvalifikāciju, kuri uzņēmumā strādā jau no pirmās dienas. Kā arī  uzņēmums aktīvi sadarbojas ar Ogres Valsts tehnikumu, nodrošinot prakses vietas jaunajiem namdariem. Komanda ir pieredzējusi dažāda tipa koka  karkasa māju celtniecībā un iekšdarbu veikšanā. Motivēta un saliedēta komanda ir mūsu vērtība. “Domus Eco” “ir vieta, kur darba vidē apgūt namdara iemaņas, atsaucīgu un zinošu meistaru pavadībā.

SIA “Domus Eco” aicina darbā:

Tikšanās laikā uzzināsiet par uzņēmumu, amatu pienākumiem, darbinieku ieguvumiem, kā arī apmācību iespējām.

Lai pieteiktos, lūgums aizpildīt pieteikšanās anketu:

vai  zvanīt NVA  Ogres filiāles nodarbinātības organizatorei:

Daiga Torstere

Nodarbinātības organizatore - pakalpojumi darba devējiem vakanču publicēšanai un aizpildīšanai, konsultācijas par dalības iespējām aktīvo nodarbinātības pasākumu īstenošanā
Daiga.Torstere [at] nva.gov.lv
Datums 20. jūnijs, 2024
Laiks10.00
Atrašanās vietaOgre, NVA Ogres filiālē, Rīgas ielā 14

KLĀTIENES tikšanās OGRĒ par darba un karjeras iespējām uzņēmumā SIA “ Domus Eco”

20.jūnijā plkst.10:00 NVA Ogres filiālē, Rīgas ielā 14, Ogrē ikvienam interesentam tiek piedāvāta iespēja tikties un uzzināt par…