Klātienes tikšanās ar darba devējiem Siguldā. Apraksts zem attēla.

24. aprīlī no 10.00 līdz 13.00 Nodarbinātības valsts aģentūra, akcijas "Sezonas darbi" ietvaros, aicina darba meklētājus uz tikšanos Siguldas pagasta kultūras namā, Zinātnes ielā 7b.

Ikvienam interesentam būs iespējams satikties ar darba devējiem SIA "J.D. & CO - "Viesnīca "Sigulda", SIA "KVIST", SIA “Lāma”, SIA "Rimi Latvia", SIA "Woodpro", AS "Conexus Baltic Grid", AS "G4S LATVIA", SIA "Kokpārstrāde 98", Siguldas novada pašvaldību un Valsts policiju.  Tikšanās laikā būs iespējams saņemt informāciju par darba devēju piedāvātajām vakancēm, kā arī noskaidrot visu par darba apstākļiem, nosacījumiem un darba specifiku.  


SIA "J.D. & CO - "Viesnīca "Sigulda" piedāvā 43 labiekārtotus numurus, restorānu un atpūtas kompleksu ar saunu, tvaika pirti, SPA masāžas vannu un baseinu. Viesnīcas komplekss ir unikāla 19.gadsimta akmens celtne. Viesnīca “Sigulda” būvēta 1889. gadā, pēc Rīgas – Pēterburgas dzelzceļa atklāšanas, kad ērtā satiksme ar Rīgu veicināja atpūtnieku pieplūdumu. Siguldas muižai piederošā viesnīca uzņēma kņaza Nikolaja Kropotkina (1872-1939) viesus no Pēterburgas, kurš attīstīja Siguldu par populāru atpūtas vietu. Restorāns, kas atrodas viesnīcas telpās, ir atvērts katru dienu, vasarā piedāvājot iespēju pusdienot, vakariņot uz restorāna vasaras terases, ar skatu uz parku, bet ziemā – izjust 19. gadsimta ēkas atmosfēru. Ēdienkartē dominē Eiropas virtuve, kuras ēdieni ir svaigi pagatavoti no augstākās kvalitātes produktiem. Pēc garām pastaigām Siguldā, ienirstiet baseina veldzējošajā ūdenī un ļaujieties pirts tvaiku dziedējošajam garam! Viesnīcas „Sigulda” atpūtas komplekss piedāvā saunu, tvaika pirti un baseinu (28 m2) ar masāžas sistēmu.


SIA "KVIST" ir AS KVIST Industries grupas uzņēmums, kas veiksmīgi darbojas mēbeļu tirgū jau 3 paaudzēs. KVIST Industries ietilpst ražotnes Latvijā un Dānijā. Uzņēmums ir specializējies liekti līmētu un masīvkoka mēbeļu un mēbeļu detaļu ražošanā ar augstu pievienoto vērtību.

Sadarbojoties ar talantīgiem dizaineriem un labākajām Skandināvijas mēbeļu un dizaina kompānijām, Kvist Industries rada produktus, kas nosaka dizaina, tehnoloģiju un kvalitātes standartus.”

SIA "KVIST " vakances:


SIA "Lāma" ir mēbeļu ražotājs ar 30 gadu pieredzi – kā sērijveida, tā arī individuāla pasūtījuma. Mēs izgatavojam kvalitatīvas mēbeles virtuvēm, vannas istabām, viesistabām un guļamistabām, kā arī interjera elementus un daudzfunkcionālus iebūvējamos skapjus. SIA Lāma ražotne atrodas Siguldā – gleznainā vietā, ko sauc par „Latvijas Šveici”. Tieši šeit dzimst vislabākās mēbeles, kuras atbilst visiem mūsdienu standartiem un mūsu klientu vēlmēm. Mēs lepojamies ar to, ka esam uzticams partneris, mūsu klientiem piedāvājot novatoriskus un personalizētus risinājumus. Mēs specializējamies mēbeļu izveidē pēc pasūtījuma, kas pielāgotas klienta gaumei un prasībām.

SIA "Lāma" vakances:


SIA "Rimi Latvia" ir viens no vadošajiem mazumtirgotājiem Latvijā. Mēs esam daļa no „ICA Gruppen”, kas ir vadošā mazumtirdzniecības organizācija Ziemeļvalstu reģionā. Šobrīd pircējiem ir atvērti 138 Rimi veikali visā Latvijā, kas darbojas vienotā Rimi Baltic veikalu grupā. Rimi Latvia šobrīd strādā vairāk nekā pieci tūkstoši darbinieku.

Esam uzticīgi trīs kopīgām vērtībām:

Vienkāršība – tiecies pēc vienkāršības!

Uzņēmība – esi saimnieks savā darba vietā!

Aizrautība – dari no sirds!

Ja tās ir arī Tavas vērtības, Tu šeit sastapsi daudz līdzīgi domājošu un draudzīgu kolēģu!

SIA "Rimi Latvia" vakance:


Siguldas novada pašvaldība. Sigulda ir Latvijas skaistākā pilsēta. Visā pasaulē nav daudz vietu, kur daba tik krāšņi ienāk pilsētā, kļūstot par tās neatņemamu sastāvdaļu. Mūsu pilsētā nav lielu ražotņu, bet ir kalni, kur ziemās slēpot, un līkumoti ceļi, pa kuriem vasarās braukt ar velosipēdu. Mūsu sauklis – “Sigulda aizrauj!” apliecina mūsu garīgo un fizisko aktivitāti. Siguldas novads ir vieta, kur cilvēkiem ir ērti, labi un patīkami dzīvot, kur bērniem bērnudārzs un skola, bet vecākiem darbs ir netālu no mājām. Siguldā var interesanti atpūsties, var baudīt pasaules līmeņa kultūru, var nodarboties ar sportu vasarā un ziemā.

Siguldas novada pašvaldības vakances:


Valsts policija ir iekšlietu ministra pārraudzībā esoša tiešās pārvaldes iestāde, kura atbilstoši kompetencei īsteno valsts politiku noziedzības apkarošanas un sabiedriskās kārtības un drošības aizsardzībā, kā arī personu tiesību un likumīgo interešu aizsardzībā.

Valsts policijas uzdevumi ir:

  • garantēt personu un sabiedrības drošību;
  • novērst noziedzīgus nodarījumus un citus likumpārkāpumus;
  • atklāt noziedzīgus nodarījumus, meklēt personas, kas izdarījušas noziedzīgus nodarījumus;
  • likumā paredzētajā kārtībā sniegt palīdzību iestādēm, privātpersonām un personu apvienībām to tiesību aizsardzībā un ar likumu noteikto pienākumu realizācijā;
  • savas kompetences ietvaros izpildīt administratīvos sodus un kriminālsodus.

Valsts policijas vakances:


Kokapstrādes uzņēmums SIA "Woodpro" ir ģimenes uzņēmums, kas jau vairāk nekā 40 gadus projektē un ražo koka dārza mājas.

SIA "Woodpro" vakances:


AS "Conexus Baltic Grid" ir vienotais dabasgāzes pārvades un uzglabāšanas operators Latvijā. AS „Conexus Baltic Grid” pārvalda vienu no modernākajām dabasgāzes krātuvēm Eiropā — Inčukalna pazemes gāzes krātuvi, kas ir nozīmīgs stratēģiskais objekts visā Baltijas jūras reģionā. Tas nodrošina visa reģiona enerģētisko drošību un neatkarību. Inčukalna pazemes gāzes krātuves aktīvās dabasgāzes ietilpība var sasniegt līdz pat 2,3 miljardus kubikmetru, kas pilnīgi spēj nodrošināt Latvijas un reģiona vajadzības pēc kurināmā izejmateriāla. Savukārt, tirgotājiem tā ir iespēja uzglabāt dabasgāzi stratēģiski izdevīgā vietā. Sabiedrības struktūrā ietilpstošā modernā maģistrālā dabasgāzes pārvades sistēma ir 1190 km gara, un tā tieši savieno Latvijas dabasgāzes tirgu ar Lietuvu, Igauniju. Pārvades sistēma tirgotājiem ļauj nodrošināt elastīgas un drošas dabasgāzes piegādes klientiem, kā arī starptautiskā tranzīta iespējas, kas ir reģiona dabasgāzes apgādes stūrakmens.

AS "Conexus Baltic Grid" vakances:


AS "G4S LATVIA".

Mēs esam DINAMISKI, UZTICAMI un INOVATĪVI. Mums RŪPES par cilvēkiem un DROŠĪBU ir pirmajā vietā.

Mēs strādājam kā KOMANDĀ un vienmēr rīkojamies GODPRĀTĪGI.

AS "G4S LATVIA" vakance:


SIA “Kokpārstrāde 98” ir kļuvis par Latvijas lielāko koka moldingu un dekoratīvo interjera elementu ražotāju, apvienojot augstākā līmeņa kvalitāti ar ilgtspējību. Jau vairāk nekā 20 gadus piedāvā klientiem oriģinālus galaproduktus, kas ir rūpīgi gruntēti, krāsoti un gatavi lietošanai. Lielākā daļa produkcijas (97%) tiek eksportēta uz Eiropu un Skandināviju. SIA “Kokpārstrāde 98” strādā 260 darbinieku kas  pārsvarā strādā pie automatizētām un robotizētām sistēmām.


Jautājumu gadījumā sazināties ar Nodarbinātības valsts aģentūras darbinieci:

Gunta Jumiķe

Nodarbinātības organizatore - pakalpojumi darba devējiem vakanču publicēšanai un aizpildīšanai, konsultācijas par dalības iespējām aktīvo nodarbinātības pasākumu īstenošanā
Gunta.Jumike [at] nva.gov.lv