Klātienes tikšanās ar darba devējiem Rēzeknē. Apraksts zem attēla.

26. aprīlī no 11.00 līdz 14.00 Nodarbinātības valsts aģentūra, akcijas “Sezonas darbi” ietvaros, aicina darba meklētājus uz tikšanos Rēzeknē, NVA Rēzeknes filiālē, Atbrīvošanas alejā 155, 200 telpā.

Ikvienam interesentam būs iespējams satikties ar darba devējiem SIA "ACBR", SIA "RDK Service", ZS "Lukstiņmājas", Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Silupes AV", SIA "Faktors X Brīvs". Tikšanās laikā būs iespējams saņemt informāciju par darba devēju piedāvātajām vakancēm, kā arī noskaidrot visu par darba apstākļiem, nosacījumiem un darba specifiku.  


SIA "ACBR" pamatdarbība ir autoceļu, ielu, laukumu, tiltu un citu transportbūvju būvniecība, rekonstrukcija, remonts, teritoriju labiekārtošana un būvmateriālu ražošana. Uzņēmums ir dibināts 1960. gadā kā Rēzeknes 9. Ceļu būves rajons. 1991. gadā uz valsts uzņēmuma bāzes, pārņemot visas bijušā valsts uzņēmuma saistības un saglabājot tā darbības sfēru, tika nodibināts tagadējais uzņēmums – SIA „ACBR”. Tā dibinātāji – uzņēmuma darbinieki. SIA „ACBR” ir viens no Latgales reģiona lielākajiem darba devējiem un nodokļu maksātājiem, par ko ir saņemti gan valsts iestāžu, gan pašvaldību atzinības raksti un pateicības. Uzņēmuma lielākie pasūtītāji: VAS „ Latvijas Valsts ceļi”, AS „Latvijas valsts meži”, novadu un pilsētu pašvaldības, kā arī daudzi uzņēmumi. Uzņēmums ir saņēmis "Bureau Veritas" sertifikātus par kvalitātes, vides, darba aizsardzības un energopārvaldības sistēmu atbilstību starptautiskajiem standartiem ISO 9001, ISO 14001, ISO 45001 un ISO 50001. Kopš 2003. gada SIA „ACBR” ir viens no „A.C.B." grupas uzņēmumiem.

SIA "ACBR" vakance:


SIA "RDK Service" jau 30 gadus nodarbojas ar transportlīdzekļu defektu noteikšanu, novēršanu, tehnisko apkopi un remontu, kā arī ar automobiļu rezerves daļu, piederumu un riepu mazumtirdzniecību. 

Uzņēmumam Rēzeknē ir divas filiāles, kurās klientiem piedāvā auto ritošās daļas, bremžu sistēmas remontu; eļļas un filtru maiņu; zobsiksnas un agregātsiksnu maiņa; kondicioniera sistēmas uzpildi un remontu, riepu servisu; vieglmetāla lieto disku taisnošanu un metināšanu; komplekso pirms tehniskās apskates pārbaudi; savirzes/sagāzuma pārbaudi un regulēšanu, kā arī citus auto remontdarbus.

SIA "RDK Service" vakances:


ZS "Lukstiņmājas" ir saimniecība, kas lauksaimniecības nozarē darbojas kopš 1993.gada, nu jau 31 gadu. Sākotnēji specializējās  lopkopībā, bet jau 24 gadus nodarbojas ar svaigu dārzeņu audzēšanu un realizāciju vietējā tirgū. Saimniecība piedāvā svaigus un skābētus kāpostus, kartupeļus, burkānus, galda bietes, sīpolus, lokus, kā arī puķu stādus.

ZS "Lukstiņmājas" vakance:


Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Silupes AV" jau daudzus gadus darbojas izmitināšanas un ēdināšanas pakalpojumu jomā Balvu u Rēzeknes novados.

Rēzeknē uzņēmumam pieder kafejnīca “Restart Pīlādzītis”, kas ir iecienīta vieta ne vien ikdienas apmeklētājiem un pilsētas viesiem, bet arī dažādu pasākumu (kāzu, absolventu salidojumu, jubileju, tematisko ballīšu) rīkošanai.

Garšīgi ēdieni, laipna apkalpošana, mājīgi iekārtotās telpas ikvienam liek justies īpašam un gaidītam!

Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Silupes AV vakance:


SIA "Faktors X Brīvs"

Esam mazs ģimenes uzņēmums, kas nodarbojas ar izbraukuma tirdzniecību pilsētu svētkos un dažādos pasākumos visā Latvijā. Sezonas darbs no maija līdz septembrim. Tā ir lieliska iespēja piedalīties visos lielākajos pilsētas svētkos un festivālos, redzēt un būt blakus slaveniem mūziķiem, kontaktēties ar vairākiem simtiem cilvēku pāris dienu laikā. Darbs dinamisks un ritmisks. Komandas darbs. Piedāvājam ļoti konkurētspējīgu atalgojumu, bet meklējam darbiniekus tikai no 18 gadu vecuma, jo darbs arī saistīts ar alkoholiskajiem dzērieniem un nakts stundām.

SIA "Faktors X Brīvs" vakance:


Jautājumu gadījumā sazināties ar Nodarbinātības valsts aģentūras darbiniecēm:

Ingrīda Ančupāne

Nodarbinātības organizatore - pakalpojumi darba devējiem vakanču publicēšanai un aizpildīšanai, konsultācijas par dalības iespējām aktīvo nodarbinātības pasākumu īstenošanā - (Atbrīvošanas aleja 155, Rēzekne)
Ingrida.Ancupane [at] nva.gov.lv

Iveta Sandore

Nodarbinātības organizatore - pakalpojumi darba devējiem vakanču publicēšanai un aizpildīšanai, konsultācijas par dalības iespējām aktīvo nodarbinātības pasākumu īstenošanā - (Atbrīvošanas aleja 155, Rēzekne)
Iveta.Sandore [at] nva.gov.lv