Cena
Bezmaksas
Izpildes termiņš darba dienās
-
Uzzināt vairāk
Saņēmējs
Jebkura persona
Uzzināt vairāk
Saņemšanas ierobežojumi
-

Saņemt pakalpojumu

Informācijas sistēmas www.brivpratigie.lv mērķis ir attīstīt brīvprātīgā darba iespējas, nodrošināt un koordinēt informācijas apmaiņu starp personām, kuras vēlas veikt brīvprātīgo darbu, un brīvprātīgā darba organizētājiem, kā arī nodrošināt personas pieteikšanos brīvprātīgajam darbam.

Platforma www.brivpratigie.lv ir pieejama ikvienam lietotājam. Tā piedāvā iespēju iepazīties ar šāda satura informāciju un sadaļām: aktualitātes; brīvprātīgā darba misijas; aktīvā reģionu karte; kalendārs; kontaktinformācija; foto, video. Reģistrētiem lietotājiem ir tiesības papildināt un mainīt mājas lapas saturu, aktīvi iesaistoties brīvprātīgā darba organizēšanā.

Informācijas sistēmas darbība tiek nodrošināta ar sadarbības partneriem, kuri veicina brīvprātīgā darba attīstību un atbild par noteiktā reģionā pieteikto brīvprātīgā darba misiju (brīvprātīgā darba piedāvājumu) publicēšanu.

Detalizēta informācija pieejama tīmekļvietnē www.brivpratigie.lv

Procesa apraksts

 1. Reģistrēšanās
  Iepazīstoties ar mājas lapā piedāvāto pakalpojumu, lietotājs izvēlas sev piemērotāko darbības veidu un atbilstoši reģistrējas kā brīvprātīgais vai organizators. Sadarbības partneris raksta uz e-pastu info@brivpratigie.lv, norādot gatavību savā reģionā rūpēties par brīvprātīgā darba attīstību.

 2. Mājas lapas lietošana
  Atbilstoši izvēlei lietotājs izmanto mājas lapas iespējas:

  Brīvprātīgie atlasa sev interesējošās jomas, reģionus, organizācijas, datumus, un piesakās brīvprātīgā darba misijām, sazinās ar organizatoru;

  Organizatori veido misiju pieteikumus, sazinās ar apstiprinātajiem brīvprātīgajiem un realizē brīvprātīgā darba misiju;

  Sadarbības partneris regulāri seko līdzi jaunumiem savā reģionā, pārbauda un apstiprina misiju pieteikumus, veicina brīvprātīgā darba attīstību, palīdz brīvprātīgajiem un organizatoriem.

Saņemt pakalpojumu