Datums 15. maijs, 2024
Laiks11.00
Vieta Daugavpils, NVA Daugavpils filiāla, Varšavas iela 18, 103.-104. telpa
Attēls ir sadalīts divās daļās. Pirmajā daļā teksts un logo .Otrajā daļāl foto un SIA "Heisterkamp Transport Latvija" logo. Apraksts zem attēla.

15. maijā plkst. 11.00 Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) Daugavpils filiāle piedāvā iespēju tikties un uzzināt par karjeras iespējām uzņēmumā SIA ‘’Heisterkamp Transport Latvija’’.

"Heisterkamp" simts gadu ir kā īpašs ģimenes uzņēmums; simts gadu “ceļā”. Tas, kas sākās 1919. gadā ar zirgu un ratiem, ir kļuvis par starptautisku uzņēmumu ar unikālu koncepciju visā transporta nozarē. Transports pastāvīgi atrodas ceļa. Tiešā un pārnestā nozīmē. Tāpat arī "Heisterkamp". Uzņēmums transporta nozarei piedāvā unikālu kopējo koncepciju. Balstoties uz vairāk nekā simts gadu pieredzi, bet galvenokārt koncentrējoties uz nākotni. Ar gandrīz 1500 specializētiem speciālistiem uzņēmums 24/7 strādā pie transporta risinājumiem no filiālēm Nīderlandē, Vācijā, Polijā, Latvijā un Rumānijā."Heisterkamp" ir aptuveni 4000 piekabju un vairāk nekā 750 kravas automašīnu parks, kas visi aprīkoti ar jaunākajām sakaru izsekošanas sistēmām. Galu galā digitālā šoseja ir tikpat svarīga kā asfalta. Servisa nodaļa piedāvā visaugstāko kvalitāti par vislabākajām cenām. Pārvadājumu nodaļa kalpo starptautiskās loģistikas augšgalā; transporta uzņēmumi izīrē vai iznomā savu aprīkojumu ar šoferiem vai bez tiem, un labprāt izmanto pilna servisa iespējas. Pārvadātāji, kas vēlas atbrīvoties no kravas automašīnu vai piekabju parka, "Heisterkamp" var atrast uzticamu pirkuma partneri. Uzņēmumi, kas meklē lietotu aprīkojumu, precīzi zina, ko viņi var iegūt.

SIA "Heisterkamp Transport Latvija" vakance:

Dalību klātienes pasākumā piesakiet jau tagad, aizpildot pieteikuma anketu.

Jautājumu gadījumā sazināties ar Nodarbinātības valsts aģentūras darbinieci:

Svetlana Jerocka

Nodarbinātības organizatore - pakalpojumi darba devējiem vakanču publicēšanai un aizpildīšanai, konsultācijas par dalības iespējām aktīvo nodarbinātības pasākumu īstenošanā
Svetlana.Jerocka [at] nva.gov.lv

Diāna Krivenko

Nodarbinātības organizatore - pakalpojumi darba devējiem vakanču publicēšanai un aizpildīšanai, konsultācijas par dalības iespējām aktīvo nodarbinātības pasākumu īstenošanā
Diana.Krivenko [at] nva.gov.lv