Bezdarbnieki Darba meklētāji
NVA logo, EY Latvia logo, tekstuāls saturs

15. septembrī no plkst. 13.00 līdz 14.30 ZOOM vietnē Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) ikvienam interesentam piedāvā iespēju tikties un uzzināt par karjeras iespējām nodokļu pakalpojumos EY Latvija.

Dalībniekiem būs iespējams uzdot sev interesējošos jautājumus uzņēmuma pārstāvjiem un iepazīties ar aktuālām vakancēm.

Kā veidot veiksmīgu nodokļa konsultanta karjeru? Nodarbinātības valsts aģentūra un EY Latvija sniegs ieskatu veiksmīga nodokļu konsultanta karjeras iespējās. Pievienojoties mūsu nodokļu konsultantu komandai, jūs palīdzēsiet vietējiem un starptautiskiem klientiem orientēties sarežģītajā, pastāvīgi mainīgajā nodokļu pasaulē, cieši sadarbojoties ar kolēģiem pāri robežām, izmantojot EY rīkus un tīklus, lai atrisinātu sarežģītas biznesa un nodokļu problēmas kopā ar līderi Latvijas tirgū.

Tiešsaistes tikšanās laikā Ilona Butane, EY Latvija partnere Nodokļu konsultāciju departamentā, dalīsies pieredzē par nodokļu konsultanta profesionālo izaicinājumu un iespēju piepildījumu vadošajā revīzijas, nodokļu, darījumu un konsultāciju pakalpojumu uzņēmumā pasaulē.

EY ir vairāk nekā 700 kolēģi Baltijas valstīs un 300 000 visā pasaulē, kas veido globālo redzējumu un gatavi uzņemt arī Tevi. Darba meklētāji varēs uzdot arī savus jautājumus, kā arī iepazīties ar uzņēmuma piedāvājumu kopā ar Renāti Rubeni, EY Latvija Talantu komandas pārstāvi.

EY Latvija vakance:

Dalību uz tiešsaistes tikšanos piesakiet jau tagad, aizpildot anketu!

14. septembrī uz Jūsu anketā norādīto e-pastu tiks nosūtīta tikšanās saite ZOOM vietnē.

Jautājumu gadījumā sazināties ar Nodarbinātības valsts aģentūras darbinieku Ronaldu Kraži, e-pasts Ronalds.Kraze@nva.gov.lv, tālr. +371 25685279.

Datums 15. septembris, 2022
Laiks13.00–14.30
Atrašanās vietaTiešsaiste

Tiešsaistes tikšanās par karjeras iespējām nodokļu pakalpojumos EY Latvija

15. septembrī  no plkst. 13.00  līdz 14.30 ZOOM vietnē Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) ikvienam interesentam…