Darba meklētāji Jaunumi
Vizualizācija: NVA logo, NBS logo, teksts, foto

8.jūnijā no plkst. 13.00 līdz 14.30 ZOOM platformā Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) un Nacionālie bruņotie spēki (NBS) ikvienam interesentam piedāvā iespēju uzzināt par dienesta iespējām NBS. 

Tiešsaistes tikšanās laikā NBS pārstāvis stāstīs par profesionālā dienesta iespējām, pieteikšanās nosacījumiem, dienesta vidi, apmācībām daudzās specialitātēs, kā arī tiks lauzti vairāki stereotipi par militāro dienestu. Darba meklētāji varēs uzdot arī savus jautājumus.

Nacionāliem bruņotiem spēkiem nepieciešami dienesta darbinieki ar dažādām prasmēm, piemēram: AUTOMEHĀNIĶI, AUTOREMONTATSLĒDZNIEKI, AUTOVADĪTĀJI, ĒDINĀŠANAS JOMAS DARBINIEKI, INŽENIERI, PSIHOLOGI, JURISTI, KAPELĀNI, FINANŠU SPECIĀLISTI, IT JOMAS SPECIĀLISTI, INFORMĀCIJAS KOMUNIKĀCIJAS SPECIĀLISTI, kā arī ikviens interesents, kurš atbilst pamata prasībām un vēlas veidot karjeru aizsardzības jomā.

Prasības pretendentiem, kuri vēlas dienēt NBS:

  • vismaz pamatizglītība (ar vai bez darba pieredzes jebkurā profesijā),
  • vecums - no 18 līdz 40 gadiem,
  • Latvijas Republikas pilsonība,
  • B1 latviešu valodas zināšanas, 
  • nav kriminālas sodāmības.

KARAVĪRS VAKANCE dienesta vietās Latvijā.

Dalību tiešsaistei piesakiet jau tagad, aizpildot anketu!

7.jūnijā uz Jūsu anketā norādīto e-pastu tiks nosūtīta tikšanās saite ZOOM vietnē.

Plašāka informācija par profesionālu dienestu – tavi ieguvumi, prasības kandidātam, dienesta iespējas un kandidātu atlase tam, kā arī elektroniskā pieteikuma anketa profesionālajam dienestam pieejama tīmekļvietnē https://www.klustikaravirs.lv/profesionalais-dienests

Datums 8. jūnijs, 2023
Laiks13.00
Atrašanās vietaTiešsaiste

Tiešsaistes tikšanās par dienesta iespējām Nacionālajos bruņotajos spēkos

8.jūnijā no plkst. 13.00 līdz 14.30 ZOOM platformā Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) un Nacionālie bruņotie spēki (NBS)…