Tiešsaistes tikšanās par darba un karjeras iespējām AS “Liepājas autobusu parks”

22. februārī plkst. 11.00 ZOOM vietnē  Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) ikvienam interesentam piedāvā iespēju tikties ar AS “Liepājas autobusu parks”, lai uzzinātu par darba un  karjeras iespējām uzņemumā.

AS Liepājas autobusu parks, kura darbība aizsākās 1945. gadā, ir lielākais autobusu pārvadājumu sniedzējs Kurzemē un viens no vadošajiem pasažieru autotransporta pakalpojumu sniedzējiem Latvijā. Uzņēmuma mērķis ir kļūt par līderi pasažieru pārvadājumu un transporta nozares pakalpojumu sniegšanā Latvijā.

Uzņēmums nodrošina pasažieru pārvadājumus Liepājas pilsētā un Dienvidkurzemes novadā, kā arī starppilsētu pārvadājumus Ogres-Aizkraukles pārvadājumu lotē un Pierīgas lotē.

No 2018. gada AS Liepājas autobusu parks strādā atbilstoši ISO9001:2015 standarta prasībām. Pirmos kvalitātes vadības sistēmas ISO 9001:2008 standartus uzņēmums ieviesa jau 2006. gadā, lai sniegtie pakalpojumi maksimāli atbilstu klientu vajadzībām un prasībām, pastāvīgi strādājot un pilnveidojot procesus, kas paaugstina pakalpojumu kvalitāti.

Aktuālās vakances:

Nepieciešamības gadījumā uzņēmums piedāvā iegūt  "D" kategorijas autobusa vadītāja apliecību  ar iepriekš iegūtu C, C1, vai D1 kategoriju, apmaksāt 95.koda atjaunošanu, dienesta viesnīcu.

Dalību uz tikšanos tiešsaistē piesakiet jau tagad, aizpildot anketu:

21.februārī uz Jūsu anketā norādīto e-pastu tiks nosūtīta tikšanās pieslēgšanās saite Zoom vietnei.

Jautājumu gadījumā sazināties ar Nodarbinātības valsts aģentūras darbinieci:

Linda Segliņa

Nodarbinātības organizatore - pakalpojumi darba devējiem vakanču publicēšanai un aizpildīšanai, konsultācijas par dalības iespējām aktīvo nodarbinātības pasākumu īstenošanā
Linda.Seglina [at] nva.gov.lv
Datums 22. februāris, 2024
Laiks11.00–12.00
Atrašanās vietaTiešsaiste

Tiešsaistes tikšanās par darba un karjeras iespējām AS “Liepājas autobusu parks”

22. februārī plkst. 11.00 ZOOM vietnē  Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) ikvienam interesentam piedāvā iespēju tikties ar…