Tiešsaistes tikšanās par darba un karjeras iespējām AS “Balticovo”

29. maijā no plkst. 10.00 līdz 11.00 tiešsaistes platformā Zoom Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) piedāvā iespēju tikties un uzzināt par darba iespējām uzņēmumā AS “Balticovo”.

Tikšanās laikā no darba devēja pārstāvjiem būs iespēja uzzināt par darba un karjeras iespējām uzņēmumā, piedāvātajām vakancēm un darba nosacījumiem, kā arī rast atbildes uz interesējošiem jautājumiem.

“Balticovo” strādā kopš 1972. gada un šobrīd ir lielākais olu un olu produktu ražotājs Ziemeļeiropā – mūsu vistas gadā izdēj vairāk nekā 700 miljonu olu. Uzņēmuma produkti ir pieejami Latvijas veikalos, viesnīcās, restorānos un tos izmanto ļoti daudzi sabiedriskās ēdināšanas un pārtikas produktu ražošanas uzņēmumi, taču lielākā daļa – ap 70% – produkcijas tiek eksportēta uz vairākām Eiropas Savienības valstīm un citām valstīm pasaulē, kopā uz 20 valstīm. “Balticovo” kvalitātes kontrole tiek veikta, sākot ar putnu barības ražošanu, mājputnu audzēšanu un olu ražošanu, beidzot ar šķirošanu, iepakošanu un dažādu olu produktu ražošanu. “Balticovo” ir pašiem sava akreditēta laboratorija, kas kontrolē izejvielas un produktus. Nepārtraukti meklējam jaunus veidus, kā uzlabot mūsu darba rezultātu, vienlaikus atvieglojot ikdienu. Jauninājumus mums ļauj ieviest laika gaitā pārbaudīta vērtība – motivēta un saliedēta komanda. “Balticovo” ir vieta, kur katrs darbinieks tiek uzklausīts, kur katra cilvēka ierosinājums var kļūt par problēmas risinājumu.

AS “Balticovo”  aicina darbā:

Dalību tiešsaistes pasākumā piesaki jau tagad, aizpildot pieteikuma anketu:

 Jautājumu gadījumā sazināties ar Nodarbinātības valsts aģentūras darbinieci:

Ingrīda Ančupāne

Nodarbinātības organizatore - pakalpojumi darba devējiem vakanču publicēšanai un aizpildīšanai, konsultācijas par dalības iespējām aktīvo nodarbinātības pasākumu īstenošanā - (Atbrīvošanas aleja 155, Rēzekne)
Ingrida.Ancupane [at] nva.gov.lv
Datums 29. maijs, 2024
Laiks10.00–11.00
Atrašanās vietaTiešsaiste

Tiešsaistes tikšanās par darba un karjeras iespējām AS “Balticovo”

29. maijā no plkst. 10.00 līdz 11.00 tiešsaistes platformā Zoom Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) piedāvā iespēju tikties un…