Bezdarbnieki Darba meklētāji Jaunumi
Tiešsaistes tikšanās par karjeras iespējām  Latvijas Balzams

14.decembrī plkst. 13.00 ZOOM platformā Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) piedāvā  iespēju uzzināt par darba un karjeras iespējām uzņēmumos "Latvijas Balzams" un "Latvijas Balzams veikali".

Lai piedalītos, jāaizpilda pieteikuma anketa:

AS "Latvijas balzams" ir alkoholisko dzērienu ražotājs. Uzņēmumam ir divas alkoholisko dzērienu ražotnes Rīgā – dzirkstošo vīnu un vieglo alkoholisko dzērienu ražotne un stipro alkoholisko dzērienu ražotne. Uzņēmums nodrošina gandrīz 600 darba vietas un ir viens no lielākajiem nodokļu maksātājiem Latvijā. 

Aktuālās vakances:

"Latvijas balzams veikali" ir vadošais specializētais alkoholisko un bezalkoholisko dzērienu mazumtirdzniecības tīkls Latvijā ar 30 gadu pieredzi tirdzniecībā. "Latvijas balzams veikali" ietilpst dzērienu izplatītāja "Amber Distribution Latvia" uzņēmumā. Latvijas balzams veikalu tīkls šobrīd nodrošina 47 veikalu darbību Latvijā.  

Aktuālās vakances:

Ja Jums ir neskaidrības vai jautājumi, sazinieties ar NVA Rīgas reģionālās filiāles nodarbinātības organizatorēm Airu Ferdati - e-pasts: Aira.Ferdate@nva.gov.lv,  tālr. nr.: :28358618 un Dainu Petrovu - e-pasts: Daina.Petrova@nva.gov.lv  tālr. nr.: 26525906

Datums 14. decembris, 2021
Laiks13.00
Atrašanās vietaTiešsaiste, Zoom

Tiešsaistes tikšanās par karjeras iespējām uzņēmumos "Latvijas Balzams" un "Latvijas Balzams veikali"

14.decembrī plkst. 13.00 ZOOM platformā Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) piedāvā  iespēju uzzināt par darba un karjeras…