KLĀTIENES tikšanās Balvos par karjeras iespējām Balvu novada pašvaldības “Pansionātā “Balvi””

2024.gada 10.aprīlī no plkst. 11.00  līdz 12.00  NVA Balvu filiāles Balvu klientu apkalpošanas centrā, Bērzpils ielā 2a, Balvos aicinām uz klātienes tikšanos/darbinieku atlasi ar  Balvu novada pašvaldības “Pansionātu “Balvi”” pārstāvjiem par brīvajām darba vietām. Tikšanās laikā darba devējs prezentēs informāciju par pansionātu - tā kultūru, darba specifiku, darba laiku, vakanci, prasībām un labumiem.

PANSIONĀTS ‘’Balvi’’ ir tā vieta, kurā ikviens iedzīvotājs, kuram ikdienā pašam par sevi parūpēties ir sarežģīti, var saņemt nepieciešamo aprūpi, atbalstu, vienmēr smaidīgu un laipnu personālu, kas palīdz pansionātā justies kā savās mājās. Pansionāta kvalificētais personāls – aprūpētāji, medicīnas darbinieki, sociālā darba speciālisti, u.c. – nodrošina profesionālu un individuālu pieeju katram klientam.

Pansionātā “Balvi”  kvalitatīvu sociālo aprūpi un rehabilitāciju  iespējams sniegt  līdz 206 klientiem.

Aktuālā vakance: APRŪPĒTĀJS

Dalību piesakiet jau tagad, zvanot NVA Balvu filiāles Balvu klientu apkalpošanas centra nodarbinātības organizatorei Lilitai  Mežalei uz tālruņa nr. 28399763 vai rakstot uz e-pasta adresi: Lilita.Mezale@nva.gov.lv

Ja Jums ir jautājumi, lūdzu, sazinieties ar NVA Balvu filiāles Balvu KAC nodarbinātības organizatori Lilitu Mežali – Lilita.Mezale@nva.gov.lv; tālr. 28399763.

Datums 10. aprīlis, 2024
Laiks11.00
Atrašanās vietaBalvi, Bērzpils iela 2a

KLĀTIENES tikšanās Balvos par karjeras iespējām Balvu novada pašvaldības “Pansionātā “Balvi””

2024.gada 10.aprīlī no plkst. 11.00  līdz 12.00  NVA Balvu filiāles Balvu klientu apkalpošanas centrā, Bērzpils ielā 2a,…