Bezdarbnieki Darba meklētāji Sezonas darbi
Tiešsaistes tikšanās

Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) 24.maijā plkst. 13:00 aicina uz 3.Tiešsaistes tikšanos ar lauksaimniecības, mežsaimniecības, tūrisma un viesmīlības nozares pārstāvjiem.

Tiešsaistes tikšanās laikā ​darba devēji informēs darba meklētājus par Sezonas darbu aktuālām vakancēm un iepazīstinās ar saviem uzņēmumiem, darba apstākļiem, specifiku un nosacījumiem.

Dalībniekiem būs iespējams uzdot sev interesējošos jautājumus.

Šajā tikšanās reizē piedalīsies uzņēmumi:

SIA “Lantes muiža”

"Vieta, kur šodiena kļūst par vēsturi un satiekas ar nākotni. Telpa, kur dzīvot ar dabā notiekošiem procesiem. Kultūras pietura.”

SIA “Pindstrup Latvia”

SIA “Pindstrup Latvia” ir Dānijas uzņēmuma Pindstrup Mosebrug A/S meitas kompānija – viens no pasaules līderiem augsnes substrātu ražošanas un eksporta jomā, kas darbojas kopš 1994.gada un eksportē substrātus uz vairāk kā 100 pasaules valstīm. Uzņēmums pastāvīgi pilnveidojas, rūpējās par savu vairāk kā 400 pastāvīgo un 200 sezonas darbinieku labsajūtu un stabilitāti.

SIA “Field and Forest”

SIA “Field and Forest” ir 2005. gadā dibināta bioloģiski sertificēta saimniecība, kuras pamatdarbība ir lauksaimniecība, tajā skaitā dažādu kultūraugu, garšaugu un ārstniecības augu audzēšana. Kopš 2012. gada ārstniecības augu un garšaugu pārstrāde.

Dalību tiešsaistes tikšanās piesakiet jau tagad, aizpildot anketu. 

23.maijā uz Jūsu anketā norādīto e-pastu tiks nosūtīta tikšanās saite ZOOM vietnē.

Jautājumu gadījumā par tiešsaisti sazināties ar Nodarbinātības valsts aģentūras darbinieku, Inita Vīksna, mob. 25685847, Inita.Viksna@nva.gov.lv