Iepirkumi
Izsludinājumi
Darbiekārtošanas pakalpojumi
NVA privātuma politika
Noderīgas saites
Biežāk uzdotie jautājumi
Sīkdatnes
Trauksmes cēlējs

Aicinām brīvprātīgā darba organizētājus un veicējus pieteikties dalībai konferencē „Brīvprātība – mans sirdsdarbs”

 

Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) Latvijas simtgades svinību zīmē organizē brīvprātīgā darba konferenci „Brīvprātība – mans sirdsdarbs”. Tās galvenais mērķis ir vienkopus pulcēt lielākos un aktīvākos brīvprātīgā darba organizatorus no visas Latvijas, lai kopīgi atskatītos uz Latvijā tiktāl sasniegto brīvprātīgo darba jomā, kā arī iezīmēt tālākos jomas attīstības virzienus.

 

Konference „Brīvprātība – mans sirdsdarbs” notiks šī gada 13. novembrī VEF kvartāla kamerzālē un tai ir trīs atslēgas vārdi – “Brīvība. Prāts. Sirds”. Pieteikties aicinām visus brīvprātīgo jomā iesaistītos interesentus saitē registration.lv/brivpratiba_mans_sirdsdarbs.


NVA direktore Evita Simsone: „Ik dienu veicot labus darbus, visu vecumu brīvprātīgie sniedz vērtīgu ieguldījumu stiprākai Latvijai arī nākamajā simtgadē. Konferencē atskatīsimies uz Latvijā paveikto brīvprātīgā darba attīstībā un ne vien dalīsimies pieredzē, idejās un gūtajās atziņās, bet arī spriedīsim par brīvprātības vietu un lomu mūsdienu mainīgajā darba tirgū, kuram raksturīga straujā attīstība un digitalizācija.”


“Šī ir lieliska iespēja satikties brīvprātībā iesaistītajiem – organizatoriem, NVO, pašvaldībām, brīvprātīgajiem, lai apmainītos pieredzēm, identificētu šķēršļus un kopīgi tos pārvarētu, lai brīvprātīgo kustība Latvijā varētu attīstīties. Prieks, ka konference notiek Latvijas simtgades zīmē un ir lielisks nu jau piektās Brīvprātīgo godināšanas vēstnesis,” stāsta NVA Brīvprātīgie.lv vadītājs Ints Teterovskis. “Brīvprātīgo godināšana notiks 24. novembrī un tai šogad pieteikts rekordliels NVO un pašvaldību skaits, kas ir laba zīme, jo brīvprātīgo darba organizatori kļūst arvien varošāki un profesionālāki.”


Konferenci atklās labklājības ministrs Jānis Reirs, piedalīsies NVA direktore Evita Simsone, Jelgavas pilsētas pašvaldības administrācijas Sabiedrības integrācijas pārvaldes jaunatnes lietu speciāliste Linda Vovere, Dziesmu un deju svētku brīvprātīgo koordinatore Daiga Livčāne, Ghetto Games projektu vadītāja Ieva Gudina, Rīgas Stradiņa Universitātes lektore Kitija Bite, invalīdu un viņu draugu apvienība „Apeirons” vadītājs Ivars Balodis, Labklājības ministrijas Sociālo pakalpojumu departamenta vecākā eksperte Sigita Rozentāle, Bērnu slimnīcas fonda pārstāve Laura Bičkovska, Latvijas Sarkanais Krusts projektu vadītāja Aija Strazda, NVA Brīvprātīgie.lv vadītājs Ints Teterovskis. Tiks nodrošināta iespēja skatīties konferences tiešraidi NVA mājaslapā. Plašāka informācija par konferenci pieejama NVA Brīvprātīgie.lv tīmekļvietnē: www.brivpratigie.lv


Papildu informācija:
Ieva Arndte-Kokare
Tālrunis: 67021803
E-pasts:

Aplūkot e-pastu

 


< Atpakaļ

25 NVA FILIĀLES LATVIJĀ

Aizkraukle
Alūksne
Balvi (Gulbene)
Bauska
Cēsis
Daugavpils
Dobele
Jēkabpils
Jelgava
Jūrmala (Tukums)
Krāslava
Kuldīga
Liepāja
Limbaži
Ludza
Madona
Ogre
Preiļi
Rēzekne
Rīgas reģionālā
Saldus
Sigulda
Talsi
Valmiera (Smiltene, Valka)
Ventspils

ELEKTRONISKIE PAKALPOJUMI

JAUNUMU KALENDĀRS
Pēdējās izmaiņas veiktas 29.05.20178. RSS


Nodarbinātības valsts aģentūras mājaslapas tehniskie uzlabojumi, interaktīvās iespējas, vieglās valodas sadaļa, sadaļu tulkojumi angļu un krievu valodās nodrošināti ar
Eiropas Sociālā fonda projekta „Nodarbinātības valsts aģentūras kapacitātes pilnveide” (Nr.1DP/1.3.1.4.0/08/IPIA/NVA/001) atbalstu.

Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz Nodarbinātības valsts aģentūru obligāta
© Nodarbinātības valsts aģentūra, 2005.-2016. Izstrādāts: CraftW.
Nodarbinātības valsts aģentūra, K.Valdemāra iela 38, Rīga, LV-1010, tālr.67021706, fakss 67021806, e-pasts: nva@nva.gov.lv