Iepirkumi
Izsludinājumi
Darbiekārtošanas pakalpojumi
NVA privātuma politika
Noderīgas saites
Biežāk uzdotie jautājumi
Sīkdatnes
Trauksmes cēlējs

20.oktobrī Rēzeknē notiks NVA Vakanču gadatirgus

 

  Eiropas Sociālā fonda (ESF) projekts „Atbalsts ilgstošajiem bezdarbniekiem” Nr.9.1.1.2/15/I/001

 


Šī gada 20. oktobrī Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) Rēzeknes filiāles telpās (Atbrīvošanas alejā 155, Rēzeknē) norisināsies Vakanču gadatirgus, lai klātienē un vienuviet varētu satikties darba devēji un darba meklētāji. Darba devējiem tā būs iespēja atrast vajadzīgos darbiniekus, bet darba meklētājiem – darbu. Vakanču gadatirgus darbosies no pulksten 10.00 līdz 13.00.

 

Piedaloties Vakanču gadatirgū Rēzeknē, darba devēji varēs ne vien piedāvāt aktuālās vakances, bet arī informēt pasākuma apmeklētājus un dalībniekus par savu uzņēmumu, darbības specifiku un darba nosacījumiem. Darba devēji varēs veikt arī pirmās darba intervijas ar kandidātiem uz brīvajām darba vietām.

Pieteikties dalībai NVA rīkotajā Vakanču gadatirgū Rēzeknē darba devēji vēl var līdz šī gada 29.septembrim, sazinoties ar pasākuma koordinatoriem - Ingrīdu Ančupāni (e-pasts:

Aplūkot e-pastu
tālr.: 64607807 ) vai Ivetu Sandori (e-pasts:
Aplūkot e-pastu
tālr.: 64607807).

 

Vakanču gadatirgus visos Latvijas reģionos NVA rīko jau ceturto gadu. 2017.gada pavasarī Vakanču gadatirgi, izstādes un akcijas “Atrodi savu darba devēju” tika rīkotas Bauskā, Balvos, Cēsīs, Daugavpilī, Jēkabpilī, Jūrmalā, Liepājā, Preiļos, Talsos, Ventspilī un Rīgā. Trīs Vakanču gadatirgi tiek rīkoti rudenī: 12.septembrī pasākums norisinājās Jelgavā, savukārt 28.septembrī Valkas kultūras namā (Valkā, E.Dārziņa ielā 8) notiks „Livonijas darba tirgus Valka - Valga 2017", kas tiek rīkots sadarbībā ar Igaunijas Bezdarba apdrošināšanas fondu. Pasākums Rēzeknē ir šī gada noslēguma NVA Vakanču gadatirgus.

NVA Vakanču gadatirgi gan darba devējiem, gan darba meklētājiem ir bez maksas!


< Atpakaļ

25 NVA FILIĀLES LATVIJĀ

Aizkraukle
Alūksne
Balvi (Gulbene)
Bauska
Cēsis
Daugavpils
Dobele
Jēkabpils
Jelgava
Jūrmala (Tukums)
Krāslava
Kuldīga
Liepāja
Limbaži
Ludza
Madona
Ogre
Preiļi
Rēzekne
Rīgas reģionālā
Saldus
Sigulda
Talsi
Valmiera (Smiltene, Valka)
Ventspils

ELEKTRONISKIE PAKALPOJUMI

JAUNUMU KALENDĀRS
Pēdējās izmaiņas veiktas 29.05.20178. RSS


Nodarbinātības valsts aģentūras mājaslapas tehniskie uzlabojumi, interaktīvās iespējas, vieglās valodas sadaļa, sadaļu tulkojumi angļu un krievu valodās nodrošināti ar
Eiropas Sociālā fonda projekta „Nodarbinātības valsts aģentūras kapacitātes pilnveide” (Nr.1DP/1.3.1.4.0/08/IPIA/NVA/001) atbalstu.

Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz Nodarbinātības valsts aģentūru obligāta
© Nodarbinātības valsts aģentūra, 2005.-2016. Izstrādāts: CraftW.
Nodarbinātības valsts aģentūra, K.Valdemāra iela 38, Rīga, LV-1010, tālr.67021706, fakss 67021806, e-pasts: nva@nva.gov.lv