Iepirkumi
Izsludinājumi
Darbiekārtošanas pakalpojumi
NVA privātuma politika
Noderīgas saites
Biežāk uzdotie jautājumi
Sīkdatnes
Trauksmes cēlējs

Brīvprātīgā darba organizatorus aicina izmantot sociālo platformu www.brivpratigie.lv

 

Jaunajā Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) informācijas sistēmā www.brivpratigie.lv no 16. janvāra brīvprātīgā darba organizatori aicināti visā Latvijā piedāvāt savas darba vietas – brīvprātīgā darba piedāvājumus, lai visi interesenti - brīvprātīgā darba veicēji varētu pieteikties brīvprātīgajam darbam, atbilstoši savām interesēm un vēlmēm.

 

Informācijas sistēmu un jauno brīvprātīgā darba vietni administrē un tās saturu veido NVA kopā ar sadarbības partneriem reģionos – administratoriem, kas pārstāv nevalstiskās organizācijas un pašvaldības. Tīmekļa vietnē www.brivpratigie.lv tiek publicēti ne tikai brīvprātīgā darba piedāvājumi, bet arī aktualitātes, statistika, labās prakses piemēri un citi ar brīvprātīgo darbu saistītie materiāli. Jaunās platformas mērķis – popularizēt un attīstīt brīvprātīgā darba kustību visos Latvijas reģionos.

 

Lai organizators pieteiktu brīvprātīgā darba piedāvājumu – misiju, viņam jāveic sākotnējā reģistrācija, aizpildot organizatora reģistrācijas formu, kurā jānorāda nosaukums, organizācijas reģistrācijas numurs, darbības joma, kontaktinformācija un citas ziņas, kas apliecinās organizatora kā brīvprātīgā darba devēja atbilstību Brīvprātīgā darba likumā noteiktajiem brīvprātīgā darba organizatoru kritērijiem. Jāņem vērā, ka brīvvprātīgā darba piedāvājums jāpublicē vismaz mēnesi pirms tā norises, kā arī to publicēt iespējams tajos reģionos, kuros mājas lapa tiek administrēta (to var aplūkot mājas lapas sadaļā reģioni).

 

Cilvēks, kas vēlas brīvprātīgi strādāt sabiedrības labā, jaunajā informācijas sistēmā var sameklēt interesējošo nozari un pieteikties brīvprātīgajam darbam kādā konkrētā NVO, pašvaldībā, projektā vai pasākumā. Jau tagad tīmekļa vietnē www.brivpratigie.lv tiek piedāvātas brīvprātīgā darba iespējas veselības un sociālās aprūpes, izglītības un zinātnes, valsts pārvaldes, dabas un vides, kultūras, sporta un citās jomās.

 

Lai brīvprātīgā darba veicējs varētu pieteikties kādai no portālā www.brivpratigie.lv publicētajām brīvprātīgā darba misijām, viņam ir jāaizpilda reģistrācijas forma, proti - jāizveido savs profils, tas ir nepieciešams, lai vietnes administratori varētu sazināties ar viņu, pielāgot atbilstošus misiju piedāvājumus tieši viņa prasmēm, interesēm, izglītībai u.c. Tiklīdz būs aizpildīta reģistrācijas forma, cilvēks, kas vēlas veikt brīvprātīgo darbu, varēs izvēlēties viņam piemērotu misiju un pieteikties brīvprātīgajam darbam. Pēcāk ar viņu sazināsies par brīvprātīgā darba iespējām atbildīgais vietnes administrators attiecīgajā reģionā un vienosies par tālāko rīcību. Ar platformas www.brivpratigie.lv starpniecību kādas konkrētas pilsētas vai novada iedzīvotājs varēs pieteikties dalībai arī citas pilsētas vai novada piedāvātajā brīvprātīgā darba aktivitātē. Tīmekļa vietnē www.brivpratigie.lv ir pieejami arī bezalgas darba līguma paraugi.

 

Lai nodrošinātu pēc iespējas lielāku brīvprātīgā darba kustību Latvijā, pārklājot visus reģionus, www.brivpratigie.lv aicina biedrības, nevalstiskās organizācijas un pašvaldības kļūt par sadarbības partneriem, uzņemoties sava reģiona brīvprātīgā darba koordinatora un mājas lapas administratora lomu.

 

NVA izstrādātā Brīvprātīgā darba veicēju informācijas sistēma visiem interesentiem ir pieejama jaunajā NVA tīmekļa vietnē www.brivpratigie.lv. Ar izveidotās informatīvās platformas starpniecību tiks nodrošināta un koordinēta informācijas apmaiņa starp cilvēkiem, kas vēlas būt brīvprātīgā darba veicēji, un brīvprātīgā darba organizētājiem – nevalstiskajām organizācijām un pašvaldībām.

 

Brīvprātīgā darba veicēju informācijas sistēmas izveidi paredz Brīvprātīgā darba likums, kas stājies spēkā 2016.gada sākumā.

 

 

Detalizētāka informācija:
Jurita Mikoviča
Nodarbinātības valsts aģentūras
Sabiedrisko attiecību nodaļas
projekta

Aplūkot e-pastu
26233948

 

< Atpakaļ

25 NVA FILIĀLES LATVIJĀ

Aizkraukle
Alūksne
Balvi (Gulbene)
Bauska
Cēsis
Daugavpils
Dobele
Jēkabpils
Jelgava
Jūrmala (Tukums)
Krāslava
Kuldīga
Liepāja
Limbaži
Ludza
Madona
Ogre
Preiļi
Rēzekne
Rīgas reģionālā
Saldus
Sigulda
Talsi
Valmiera (Smiltene, Valka)
Ventspils

ELEKTRONISKIE PAKALPOJUMI

JAUNUMU KALENDĀRS
Pēdējās izmaiņas veiktas 29.05.20178. RSS


Nodarbinātības valsts aģentūras mājaslapas tehniskie uzlabojumi, interaktīvās iespējas, vieglās valodas sadaļa, sadaļu tulkojumi angļu un krievu valodās nodrošināti ar
Eiropas Sociālā fonda projekta „Nodarbinātības valsts aģentūras kapacitātes pilnveide” (Nr.1DP/1.3.1.4.0/08/IPIA/NVA/001) atbalstu.

Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz Nodarbinātības valsts aģentūru obligāta
© Nodarbinātības valsts aģentūra, 2005.-2016. Izstrādāts: CraftW.
Nodarbinātības valsts aģentūra, K.Valdemāra iela 38, Rīga, LV-1010, tālr.67021706, fakss 67021806, e-pasts: nva@nva.gov.lv