Datums 18. augusts, 2023
Laiks13.00–15.00
Vieta Tiešsaiste
Pieslēdzies tiešsaistes čatam. Praktiski padomi par darba iespējām Eiropā un Latvijā, bezdarbnieka pabalsta eksportu, pensijām Eiropas Savienībā un starpvalstu nodokļiem, un citiem jautājumiem. Piektdienās 13.00-15.00. www.eures.europa.eu

Eiropas darba mobilitātes portālā katru piektdienu no plkst. 13.00 līdz 15.00 pēc Latvijas laika jebkurš interesents jebkurā pasaules valstī, izmantojot tiešsaistes tērzēšanu (čatu), var sazināties ar Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) Eiropas nodarbinātības dienestu tīkla (EURES) speciālistiem un saņemt konsultācijas par darba iespējām, dzīves apstākļiem un darba tirgus situāciju Latvijā un citās Eiropas valstīs, par NVA pakalpojumiem un atbalstu darba meklēšanā, par to, kādas administratīvās procedūras jāveic un kādi dokumenti ir nepieciešami, atgriežoties Latvijā, kā arī par bezdarbnieka pabalsta vai pensijas pārcelšanas nosacījumiem un citiem aktuālajiem jautājumiem.

Pievienojieties EURES Latvia čatam no plkst.13.00 līdz 15.00 https://ej.uz/zze4

Uzziņai:

EURES ir Eiropas valstu Nodarbinātības dienestu un sadarbības partneru tīkls, kura galvenais uzdevums ir sniegt atbalstu tiem darba ņēmējiem un darba devējiem, kuri vēlas izmantot Eiropas darbaspēka mobilitātes iespējas. Latvijā EURES tīklu pārstāv Nodarbinātības valsts aģentūra.

Vairāk informācijas:

Mājaslapa: www.nva.gov.lv/eures  

E-pasts: eures@nva.gov.lv

Facebook: https://www.facebook.com/eureslatvia  

Linkedin: www.linkedin.com/company/eures-latvia