Datums 13. jūnijs, 2023
Laiks10.00
Vieta Ogre, Rīgas ielā 14

Pieteikšanās termiņš ir beidzies

Vizualizācija: NVA logo, KRONUS logo, teksts, foto

13.jūnijā no plkst. 10.00  līdz 11.30 SIA KRONUS aicina uz tikšanās klātienē potenciālos darba ņēmējus NVA Ogres filiālē, Rīgas ielā 14, Ogre.

Dalībniekiem būs iespējams uzņēmuma pārstāvjiem uzdot sev interesējošos jautājumus un uzzināt par darba un karjeras iespējām, labumiem potenciālajiem darbiniekiem.

Kronus ir uzņēmums, kas nodarbojas ar koka industriālā iepakojuma un dārza koka produktu ražošanu un pārdošanu. Mūsu produktu klāstu veido palešu apmales, paletes un citi koka iepakojuma risinājumi, kā arī produkti dārzam un zāģmateriāli. Uzņēmuma mājaslapa: www.kronus.eu

SIA KRONUS  vakances:

Daiga Torstere

Nodarbinātības organizatore - Sadarbība ar darba devējiem, brīvo darba vietu reģistrēšana, informācija par vakancēm; Atbalsts komercdarbības vai pašnodarbinātības uzsākšanai; Skolēnu vasaras nodarbinātība; Algotie pagaidu sabiedriskie darbi (Rīgas iela 14, Ogre)
Daiga.Torstere [at] nva.gov.lv

Sandra Rudko

Nodarbinātības organizatore - Sadarbība ar darba devējiem, brīvo darba vietu reģistrēšana, informācija par vakancēm; Nodarbināto personu reģionālās mobilitātes veicināšana; Skolēnu vasaras nodarbinātība; EURES - informācija par darbu ārzemēs. (Rīgas iela 14, Ogre)
Sandra.Rudko [at] nva.gov.lv