Logo Lu Open Minded

Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) sadarbībā ar Latvijas Universitāti (LU) piedāvā iespēju NVA reģistrētajiem bezdarbniekiem un reģistrētajiem darba meklētājiem bez maksas apgūt vairākus kursus attālinātās izglītības platformā “LU Open Minded”.

Jaunums!

No šī gada 8. februāra līdz 7. martam NVA reģistrētie bezdarbnieki un reģistrētie darba meklētāji aicināti pieteikties savā NVA filiālē bezmaksas piekļuves saņemšanai platformas “LU Open Minded” tiešsaistes mācību kursam "Sociālā psiholoģija. Ilūzijas, domājot par sevi un citiem", kuru pasniedz Ivars Austers.

Mācību kurss "Sociālā psiholoģija. Ilūzijas, domājot par sevi un citiem"

Tas ir kurss par cilvēka psiholoģiskās dabas trūkumiem un to, cik daudz varam uzticēties savām nojausmām un emocionālajām reakcijām. Kā izrādās – tās itin bieži mūs maldina, tāpēc lieti noderēs prasme šīs situācijas atpazīt un nepieļaut ierastākās kļūdas. Kursa gaitā tiek pētīts, kā analizējam informāciju un pieņemam lēmumus – kam un kāpēc pievēršam uzmanību, ko atceramies un izvēlamies, kam piekrītam, pret ko protestējam. Šie jautājumi pēdējos 50 gadus tiek pētīti sociālajā psiholoģijā.

Kursa mērķis - piedāvāt faktus un rīkus, lai būtu iespēja rīkoties gudrāk, izsvērtāk un tālredzīgāk kā savā profesionālajā, tā arī privātajā dzīvē.

Plašāks kursa apraksts pieejams šeit: https://openminded.lv/index.php/pastavigs/sociala-psihologija/47100/

Līdz šī gada 7. martam NVA reģistrētiem bezdarbniekiem un reģistrētiem darba meklētājiem tiek pagarināta pieteikšanās savā NVA filiālē bezmaksas piekļuves saņemšanai "LU Open Minded" tiešsaistes mācību kursam “Gribasspēks”, kuru pasniedz Ansis Jurģis Stabings.

Mācību kurss “Gribasspēks”

Atklāj gribasspēka un sasniegumu ideoloģijas alternatīvas, kā arī tradicionālā gribasspēka skatījuma ietvaros aplūko tā saistību ar cilvēka brīvību, emocijām, stresu un spēju sasniegt savus mērķus. Tiek piedāvāti paņēmieni un tehnikas, kas var palīdzēt iepazīt sevi, kā arī attīstīt un stiprināt savu gribasspēku.

Kursa pilns apraksts pieejams šeit: https://openminded.lv/index.php/pastavigs/gribasspeks/2332/

Mācību kurss "Praktiskā makroekonomika"

Atgādinām, ka NVA reģistrētie bezdarbnieki un reģistrētie darba meklētāji attālinātās izglītības platformā “LU Open Minded” jebkurā laikā var apgūt video lekciju kursu  "Praktiskā makroekonomika", kas populārzinātniskā veidā izskaidro makroekonomikas ietekmi ikviena cilvēka dzīvē un dažādus makroekonomikas jēdzienus, tādus kā, piemēram, “procentu likme”, “cenu līmenis”, “bezdarbs un nodarbinātība”, “valūtas maiņas kurss”, “investīcijas”, “maksājumu bilance” u.c. Kursu pasniedz Latvijas Universitātes asociētā profesore Sandra Jēkabsone. 

Par kursa uzsākšanu un pabeigšanu lūdzam informēt savu NVA filiāles atbildīgo darbinieku.

Piekļuve kursam ir pieejama šeit: https://openminded.lv/index.php/sandra-jekabsone-praktiska-makroekonomika/

Vēršam uzmanību!

Piesakoties NVA filiālē kādam no kursiem, dažu dienu laikā uz pieteikumā norādīto e-pasta adresi Jums tiks nosūtīta piekļuves saite. Tiem klientiem, kuri jau iepriekš bija pieteikušies mācībā platformā “LU Open Minded”, piekļuve būs atrodama klienta profilā. Mācības jāpabeidz 120 dienu laikā no piekļuves saņemšanas dienas!


Logo Elements of AI

Helsinku universitātes un tehnoloģiju uzņēmuma “Reaktor” bezmaksas kurss par mākslīgo intelektu platformā Elements of Ai ir tapis sadarbībā ar Rīgas Tehnisko universitāti.

Tas iepazīstina ar mākslīgā intelekta tehnoloģijām, mašīnu mācīšanos, mākslīgajiem neironu tīkliem, to iespējām un pielietojumu, kā arī attīstību nākotnē. Mācības notiek latviešu valodā, kursa apguvei nav nepieciešamas priekšzināšanas. Lai iegūtu sertifikātu, ir jāizpilda dažādi loģikā un matemātikas pamatzināšanās balstīti kursa uzdevumi.

Ja ir jautājumi, zvaniet uz NVA bezmaksas informatīvo tālruni – 80200206.