Logo Lu Open Minded

Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) sadarbībā ar Latvijas Universitāti (LU) piedāvā iespēju NVA reģistrētajiem bezdarbniekiem un reģistrētajiem darba meklētājiem bez maksas apgūt vairākus kursus attālinātās izglītības platformā “LU Open Minded”.

Jaunums!

No šī gada 19. aprīļa līdz 30. maijam NVA reģistrētie bezdarbnieki un reģistrētie darba meklētāji aicināti pieteikties savā NVA filiālē bezmaksas piekļuves saņemšanai platformas “LU Open Minded” tiešsaistes kursam " Kā novērst un risināt konfliktus? Apzinātībā balstīta pieeja", kuru pasniedz Ansis Jurģis Stabings.

Šajā kursā tiek pasniegtas vairākas apzinātībā balstītas metodes, kas ļaus efektīvāk risināt akūtās konflikta situācijas, novērst iekšējos konfliktus, kā arī veicināt konfliktu profilaksi, lai mazinātu konfliktu rašanās un attīstības iespējas. Lekcijas lasa Ansis Jurģis Stabingis - viens no Latvijā zināmākajiem apzinātības (mindfulness) pasniedzējiem, viņš ir bijušais psihoterapeits, kā pasniedzējs strādājis RPIVA, RSU, kā arī Zigmunda Freida Universitātē Vīnē.

Plašāks kursa apraksts pieejams šeit: 

https://openminded.lv/index.php/kursi/ansis-jurgis-stabingis-ka-noverst/571/

Mācību kurss "Praktiskā makroekonomika"

Atgādinām, ka NVA reģistrētie bezdarbnieki un reģistrētie darba meklētāji attālinātās izglītības platformā “LU Open Minded” jebkurā laikā var apgūt video lekciju kursu  "Praktiskā makroekonomika", kas populārzinātniskā veidā izskaidro makroekonomikas ietekmi ikviena cilvēka dzīvē un dažādus makroekonomikas jēdzienus, tādus kā, piemēram, “procentu likme”, “cenu līmenis”, “bezdarbs un nodarbinātība”, “valūtas maiņas kurss”, “investīcijas”, “maksājumu bilance” u.c. Kursu pasniedz Latvijas Universitātes asociētā profesore Sandra Jēkabsone. 

Par kursa uzsākšanu un pabeigšanu lūdzam informēt savu NVA filiāles atbildīgo darbinieku.

Piekļuve kursam ir pieejama šeit: https://openminded.lv/index.php/sandra-jekabsone-praktiska-makroekonomika/

Vēršam uzmanību!

Piesakoties NVA filiālē kādam no kursiem, dažu dienu laikā uz pieteikumā norādīto e-pasta adresi Jums tiks nosūtīta piekļuves saite. Tiem klientiem, kuri jau iepriekš bija pieteikušies mācībā platformā “LU Open Minded”, piekļuve būs atrodama klienta profilā. Mācības jāpabeidz 120 dienu laikā no piekļuves saņemšanas dienas!


Logo Elements of AI

Helsinku universitātes un tehnoloģiju uzņēmuma “Reaktor” bezmaksas kurss par mākslīgo intelektu platformā Elements of Ai ir tapis sadarbībā ar Rīgas Tehnisko universitāti.

Tas iepazīstina ar mākslīgā intelekta tehnoloģijām, mašīnu mācīšanos, mākslīgajiem neironu tīkliem, to iespējām un pielietojumu, kā arī attīstību nākotnē. Mācības notiek latviešu valodā, kursa apguvei nav nepieciešamas priekšzināšanas. Lai iegūtu sertifikātu, ir jāizpilda dažādi loģikā un matemātikas pamatzināšanās balstīti kursa uzdevumi.

Ja ir jautājumi, zvaniet uz NVA bezmaksas informatīvo tālruni – 80200206.