Izmanto iespēju tiešsaistē bez maksas mācīties attālinātās izglītības platformās!

Logo Coursera

Līdz 2020.gada 14.decembrim ir pagarināta pieteikšanās bezmaksas mācībām attālinātās izglītības platformā “Coursera”!

Starptautiskā attālinātās izglītības platforma Coursera piedāvā vairāk nekā 3,8 tūkstošus mācību kursu ap 400 specializācijās. Coursera kursu programmas izstrādājušas dažādu valstu izglītības iestādes, tostarp tādas plaši pazīstamas universitātes kā Hārvarda, Oksforda, Jeila un citas.

Covid-19 seku mazināšanas iniciatīvas “Coursera for Workforce Recovery” ietvaros NVA reģistrētajiem bezdarbniekiem, darba meklētājiem, kā arī bezdarba riskam pakļautajiem nodarbinātajiem tiek piedāvāti kursi, kas palīdzēs iekļauties darba tirgū un sagatavoties tālākai izglītībai, uzlabot psiholoģisko noturību, pilnveidot digitālās uzņēmējdarbības un citas prasmes.

Pieteikties apmācībām var NVA reģistrēti bezdarbnieki, darba meklētāji un bezdarba riskam pakļauti nodarbinātie, aizpildot elektroniskās pieteikšanās formu NVA mājaslapā:


Logo Lu Open Minded

NVA reģistrētiem bezdarbniekiem un darba meklētājiem ir iespēja pieteikties bezmaksas piekļuves saņemšanai attālinātās izglītības platformas LU Open Mindedtiešsaistes mācību kursam - “Kritiskā domāšana un informācijas analīze”.

Pieteikšanās pie sava NVA filiāles atbildīgā darbinieka līdz 2020. gada 18. decembrim!

Piesakoties NVA filiālē līdz šī gada 18. decembrim, divu dienu laikā uz norādīto e-pasta adresi tiks nosūtīta bezmaksas piekļuves saite. Mācības jāpabeidz 120 dienu laikā no uzaicinājuma e-pastā saņemšanas dienas.

LU Open Minded” bezmaksas video lekciju kursu "Praktiskā makroekonomika" var apgūt jebkurā laikā, informējot par to savas NVA filiāles atbildīgo darbinieku.


Logo Elements of AI

Helsinku universitātes un tehnoloģiju uzņēmuma “Reaktor” bezmaksas kurss par mākslīgo intelektu platformā Elements of Ai ir tapis sadarbībā ar Rīgas Tehnisko universitāti.

Tas iepazīstina ar mākslīgā intelekta tehnoloģijām, mašīnu mācīšanos, mākslīgajiem neironu tīkliem, to iespējām un pielietojumu, kā arī attīstību nākotnē. Mācības notiek latviešu valodā, kursa apguvei nav nepieciešamas priekšzināšanas. Lai iegūtu sertifikātu, ir jāizpilda dažādi loģikā un matemātikas pamatzināšanās balstīti kursa uzdevumi.

Ja ir jautājumi, zvaniet uz NVA bezmaksas informatīvo tālruni – 80200206.