Darba meklētāji Jaunumi Tiešsaistes
Tiešsaistes tikšanās ar darba devējiem AirBaltic, NBS, Orkla, Maxima

Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) regulāri rīko bezdarbnieku un darba meklētāju tikšanās ar darba devējiem. Septembrī darba meklētāji tiek aicināti tiešsaistē ZOOM platformā satikties ar četriem darba devējiem un uzzināt par karjeras iespējām viņu uzņēmumā: Air Baltic Corporation, Nacionālajiem bruņotajiem spēkiem, Orkla Biscuit Production un Maxima Latvija. Dalībniekiem būs iespējams uzdot sev interesējošos jautājumus uzņēmuma pārstāvjiem.​

Tikšanās ar Air Baltic Corporation notiks 16. septembrī no plkst. 13.00  līdz 14.30. Plašāka informācija par tikšanos ar uzņēmumu un tā piedāvātajām vakancēm pieejama NVA tīmekļvietnē.

Tikšanās ar Nacionālajiem bruņotajiem spēkiem notiks 22.septembrī no plkst. 13.00  līdz 14.30. Plašāka informācija par tikšanos ar NBS, dienesta iespējām un  nosacījumiem pieejama NVA tīmekļvietnē.

Tikšanās ar Orkla Biscuit Production par karjeras iespējām jaunajā “Selgas” ražotnē Ādažos notiks 24.septembrī no plkst. 13.00 līdz 14.30. Plašāka informācija par tikšanos ar uzņēmumu, tā jauno ražotni un uzņēmuma piedāvātajām vakancēm pieejama NVA tīmekļvietnē.

Tikšanās ar Maxima Latvija par karjeras iespējām Maxima veikalos, ražošanā, loģistikas centrā un birojā notiks 30.septembrī no plkst. 13.00 līdz 14.30. Plašāka informācija par tikšanos ar uzņēmumu un tā piedāvātajām vakancēm pieejama NVA tīmekļvietnē.