Darba devējiem Darba meklētāji
Tiešsaistes tikšanās ar SIA "R grupa"

25.maijā no plkst. 13.00  līdz 14.30  ZOOM platformā Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA)  un SIA “R GRUPA”  ikvienam interesentam piedāvā iespēju uzzināt par karjeras iespējām. 

SIA "R GRUPA” ir viens no lielākajiem mežsaimniecības uzņēmumiem Latvijā, nodrošinot mūsdienīgus un daudzveidīgus pakalpojumus meža apsaimniekošanas un kokmateriālu ražošanas jomā. Uzņēmuma galvenie darbības virzieni ir: īpašumu iegāde, mežu apsaimniekošana, cirsmu izstrāde, enerģētiskās koksnes ražošana un tirdzniecība, loģistikas pakalpojumi un eksports. Zināšanas, kas uzkrātas teju 20 gadu laikā, ir ļāvušas sevi pierādīt kā stabilu un uzticamu nozares spēlētāju gan vietējā, gan starptautiskajā mērogā.

Tiešsaistes tikšanās laikā SIA “R GRUPA”  pārstāvis stāstīs par karjeras iespējām Rīgā un Latvijas reģionos, pieteikšanās nosacījumiem, apmācībām u.c. Darba meklētāji varēs uzdot arī savus jautājumus.

Aktuālā vakance Rīgā:

Aktuālās vakances Zemgalē, Kurzemē, Latgalē, Vidzemē – darba vieta no dažādiem objektiem katrā reģionā:

Aicinām Jūs piedalīties Tiešsaistes tikšanās ar SIA “R GRUPA”!

24.maijā uz Jūsu aizpildītajā pieteikuma anketā norādīto e-pastu tiks nosūtīta tikšanās saite ZOOM vietnē. 

Ja Jums ir jautājumi par tiešsaisti, sazinieties ar NVA darbinieci Lāsmu Liepiņu (Lasma.Liepina@nva.gov.lv, tālr. +371 25685279).

Tiešsaistes tikšanās var pieslēgties no datora, mobilās planšetes vai mobilā tālruņa ar interneta pieslēgumu.

Informācija par SIA “R GRUPA” www.rgrupa.lv.