Darba meklētāji Jaunumi
 Tiešsaistes diskusija “Nāc, strādā Alūksnes novadā”

27. septembrī no plkst. 13.00 līdz 14.30 tiešsaistes platformā Zoom platformā Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA)  piedāvā iespēju tikties un uzzināt par darba un karjeras iespējām Alūksnes novadā.

Dalībniekiem būs iespējams tikties ar Alūksnes novada darba devējiem un Alūksnes novada pašvaldības Uzņēmējdarbības atbalsta centru. Būs iespējams iepazīties ar aktuālām vakancēm un piedalīties diskusijā, atbildot uz aktuāliem jautājumiem saistībā ar nodarbinātību:

  • Kādi nosacījumi ir Jums svarīgi, lai Jūs gribētu pārcelties uz Alūksni vai Alūksnes novadu?
  • Kas Jūs attur no pārcelšanās uz Alūksni vai Alūksnes novadu?
  • Kādi priekšnoteikumi ir svarīgi, izvēloties noteiktu darba vietu un uzņēmumu, kurā strādāt?
  • Kurus faktorus darba vidē vērtējat visaugstāk?
  • Kādas ir Jūsu vajadzības, uzsākot strādāt jaunā darba vietā?

SIA CEWOOD ir veiksmīgi pārņēmis un turpina attīstīt vairāk kā 50 gadus senas koka ēveļskaidas plātņu (fibrolīta) ražošanas tradīcijas Latvijā. CEWOOD SIA ir 100% Latvijas uzņēmums, pašlaik uzņēmumā strādā vairāk kā 100 darbinieki.

Uzņēmums dibināts 2015. gadā. CEWOOD ir vienīgais ēveļskaidu plātņu ražotājs Baltijas valstīs un viens no vadošajiem nozares uzņēmumiem pasaulē. Uzņēmuma izvirzītie produkcijas kvalitātes standarti ir ļāvuši veiksmīgi attīstīt CEWOOD produkcijas noieta tirgu daudzās pasaules valstīs.

Uzņēmums pastāvīgi strādā pie ražošanas procesu optimizācijas, jaunu produktu ieviešanas, tirgus izglītošanas. Kopā ar nozares ekspertiem – arhitektiem, interjera dizaineriem, celtniekiem un objektu attīstītājiem tiek veidoti priekšnosacījumi, ar mērķi pilnībā izmantot CEWOOD plātņu unikālās pielietojuma priekšrocības.

SIA CEWOOD vakances:

OZOLI AZ - Latvijā dzimis un audzis kokapstrādes uzņēmums ar vairāk nekā 30 gadu pieredzi apses un skujkoku produktu ražošanā un eksportā. Mēs lepojamies ar divām mūsdienīgi aprīkotām ražotnēm, kurās Ziemeļeiropā iegūtā koksne pārtop tādās praktiskās lietās kā dārza mēbeles, pirts un saunas aprīkojums, kā arī ziedu režģos un citos augstas pievienotās vērtības produktos. Jau no uzņēmuma pirmssākumiem mūsu mērķis un izaicinājums ir bijis īstenot pēc iespējas dziļāku un jēgpilnāku koka apstrādi. Lai to sasniegtu esam investējuši gan mūsu darbiniekos, gan augstākās raudzes iekārtās un to programmatūrā.

OZOLI AZ uzņēmuma filozofija balstās uz trīs lielajiem “vaļiem”. Pirmais ir ticība tam, ko mēs darām. Otrais ir darbība, kas iet roku rokā ar rūpīgu katra soļa fiksēšanu, mērīšanu un vērtēšanu. Trešais ir rezultāts. Mēs neapstājamies pie sasniegtā, bet rūpīgi analizējam to, kas paveikts, un ko varam paveikt vēl labāk.

Ozoli AZ dibinātājs Andis Zariņš

SIA OZOLI AZ vakances:

SIA JM GRUPA ir Alūksnes novadā dibināts uzņēmums ar vairāk nekā 20 gadu pieredzi kokapstrādes, viesnīcu un ēdināšanas nozarē. Uzņēmumā kopumā strādā 80 darbinieki.

Uzņēmuma pamatdarbība ir kokapstrāde. Ražotnē ALFA, kas atrodas Kolberģī, Alūksnes novadā, izgatavotās dekoratīvās apdares līstes ir iecienījuši lielākie Baltijas tirdzniecības centri; jau vairāk nekā desmit gadus produkciju augstu novērtē un izvēlas partneri arī citur Eiropā. Uzņēmums lepojas ar jau sasniegto, taču tiek izvirzīti arvien jauni attīstības un pilnveides mērķi. Pēdējos gados ievērojami pašu līdzekļi investēti mūsdienīgās un produktīvās iekārtās - tas rezultējies ar jaunu produktu ražošanu. Attīstība paver jaunas iespējas tirgū un rada ērtākus apstākļus darbiniekiem.

SIA JM GRUPA darbība viesnīcu un ēdināšanas nozarē (viesnīca un restorāns JOLANTA, viesnīca BANHOFS, kafejnīca SALA) ne tikai sekmē novada tūrisma attīstību, bet arī vietējiem iedzīvotājiem sniedz atpūtas un izklaides iespējas, kā arī nodrošina darba vietas.

SIA JM GRUPA vakances:

Alūksnes novada pašvaldība piedāvā darbu uz izaugsmi un attīstību vērstiem cilvēkiem, kuri vēlas pilnveidot un pielietot iegūtās zināšanas darbā. Šī ir īstā vieta, kur izvirzīt un sasniegt personīgās ambīcijas un pašvaldības izvirzītos mērķus. Aicinām Tevi pievienoties kolektīvam!

ALŪKSNES NOVADA PAŠVALDĪBAS vakances:

Dalību tiešsaistes pasākumā piesakiet jau tagad, aizpildot elektronisko pieteikuma anketu:

26. septembrī uz Jūsu anketā norādīto e-pastu tiks nosūtīta pasākuma saite Zoom platformā.

Uz tikšanos 27. septembrī tiešsaistē!

Datums 27. septembris, 2023
Laiks13.00–14.00
Atrašanās vietaTiešsaiste

Tiešsaistes diskusija “Nāc, strādā Alūksnes novadā”

27. septembrī no plkst. 13.00 līdz 14.30 tiešsaistes platformā Zoom platformā Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA)  piedāvā…