Jaunumi
NVA Vakanču gadatirgus Daugavpilī

26. septembrī Daugavpils Olimpiskajā centrā norisinājies Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) rīkotais klātienes Vakanču gadatirgus, kurā 24 darba devēji piedāvāja vairāk nekā 220 brīvas darbavietas, bet pasākuma apmeklētāju skaits pārsniedza sešus simtus.   

Pasākumu atklāja NVA direktore Evita Simsone un NVA Daugavpils filiāles vadītāja Jurate Kornutjaka. Evita Simsone savā uzrunā, aicinot darba meklētājus aktīvi iepazīties ar darba devēju piedāvājumiem, norādīja, ka Vakanču gadatirgus Daugavpilī ir pēc Covid-19 pandēmijas ietekmētā pārtraukuma pirmais šāda veida darba devēju un darba meklētāju klātienes satikšanās pasākums. Šogad aprit 10 gadi kopš Latvijas reģionos NVA aizsāka Vakanču gadatirgu rīkošanas tradīciju.

Daugavpils Olimpiskā centra Lielajā zālē darba meklētāji satikās ar darba devējiem un pārrunāja nodarbinātības iespējas, noskaidroja informāciju par piedāvātajām vakancēm, darba specifiku, apstākļiem, izaugsmes iespējām un pieteicās piemērotām brīvajām darbavietām.  Notika arī pirmās darba intervijas.

Daugavpils Olimpiskā centra Konferenču zālē darba devēji prezentēja savus uzņēmumus. Par darbības specifiku, vakancēm un nodarbināto karjeras izaugsmes iespējām stāstīja  uzņēmumu “Sacco”, "HR factor", "Heisterkamp Transport Latvija",  "Stars Met", "Webhelp", "Cabonline Customer Service Latvia" un Daugavpils valstspilsētas pašvaldības iestādes “Sociālais dienests” pārstāvji.

Vakanču gadatirgus ietvaros Daugavpilī notika arī NVA vadības pārstāvju tikšanās ar uzņēmējiem. Pārrunās par aktuālajiem reģionā nodarbinātības veicināšanas jautājumiem un sadarbību ar NVA piedalījās Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras, SIA “Nexis Fibers”, SIA "LDZ ritošā sastāva serviss", SIA “Webhelp”, SIA “Nemo”, SIA “Rēzeknes gaļas kombināts”, SIA “Cabonline Customer Service Latvia” un VAS "Valsts nekustamie īpašumi" pārstāvji.

Vakanču gadatirgū darbojās arī NVA stends. NVA speciālistu konsultācijas varēja saņemt gan  darba meklētāji, gan darba devēji. Karjeras konsultanti sniedza atbalstu karjeras plānošanas un darba meklēšanas jautājumos, savukārt nodarbinātības organizatori informēja par NVA pakalpojumiem – preventīvajiem un aktīvajiem nodarbinātības pasākumiem, darbam nepieciešamo zināšanu un prasmju apguves un pilnveides iespējām. NVA stendā interesenti varēja uzzināt,  kādas aktuālās vakances darba devēji reģistrējuši un piedāvā Latgales reģionā un kā lietot Latvijā plašāko CV un vakanču datu bāzi - NVA CV un vakanču portālu. NVA stendā bija pieejams arī Eiropas nodarbinātības dienestu tīkla EURES konsultants.

Nākamais NVA Vakanču gadatirgus notiks 7.novembrī Rīgā.

ESF logo

ESF projekts “Subsidētās darbavietas bezdarbniekiem” Nr.9.1.1.1/15/I/001