Jaunumi
NVA direktore Evita Simsone un Salvadoras Republikas ārkārtējo un pilnvaroto vēstnieci Patrīciju Natāliju Godinesu-Agiljonu

9.februārī Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) pārvaldi apmeklēja un ar NVA direktori Evitu Simsoni tikās Salvadoras Republikas vēstniece Zviedrijā, Ziemeļvalstīs un Baltijas valstīs Patrīcija Natālija Godinesa-Agiljona (H. E. Ms Patricia Nathaly Godínez Aguillón). Sarunās piedalījās ministra padomnieks Salvadoras vēstniecībā Zviedrijā, Ziemeļvalstīs un Baltijas valstīs Ivans Kezada (Iván Quezada), NVA direktores vietniece Aiga Balode un NVA Attīstības un analītikas departamenta vecākais eksperts Toms Liekmanis.  

Tikšanās dalībnieki tika informēti par situāciju Salvadoras ekonomikā un darba tirgū, demogrāfisko situāciju šajā Centrālamerikas valstī un valsts īstenoto darba mobilitātes programmu, kas paredz atbalsta sniegšanu Salvadoras valstspiederīgajiem, kuri nodarbināti ārvalstīs. Šī programma ir ļoti nozīmīga Salvadorai, jo ārvalstīs strādā 52,4% valsts darbspējīgo iedzīvotāju.

NVA direktore Evita Simsone Salvadoras vēstnieci Patrīciju Natāliju Godinesu-Agiljonu iepazīstināja ar situāciju Latvijas darba tirgū, mūsu valsts pieredzi bezdarba mazināšanā un NVA pakalpojumiem nodarbinātības veicināšanai. Tika pārrunāta iespēja noslēgt saprašanās memorandu  nodarbinātības jautājumos.