Darba meklētāji Tiešsaistes
Tiešsaistes tikšanās Latvijas Finieris

11.maijā  no plkst. 13.00 līdz 14.30 ZOOM vietnē Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) ikvienam interesentam piedāvā iespēju tikties un uzzināt par karjeras iespējām AS "Latvijas Finieris". Dalībniekiem būs iespējams uzdot sev interesējošos jautājumus uzņēmuma pārstāvjiem un iepazīties ar aktuālām vakancēm.

Koncerns “Latvijas Finieris” ir viens no Latvijas vadošajiem uzņēmumiem ar 2400 darba vietām vairāk nekā 200 dažādās profesijās. Esam pasaules līderi ilgtspējīgu, augstas pievienotās vērtības bērza saplākšņa produktu izpētē, attīstībā un ražošanā. Savā kolektīvā balstāmies uz mūsu vērtībām – drošība, cieņa, uzņēmība, attīstība – un veidojam ilgtermiņa attiecības ar profesionāliem, uzņēmīgiem un lojāliem darbiniekiem, nodrošinot izaugsmi un drošības sajūtu par rītdienu. 

Tiešsaistes tikšanās laikā “Latvijas Finieris” pārstāvis stāstīs par karjeras iespējām, pieteikšanās nosacījumiem, apmācībām u.c. Darba meklētāji varēs uzdot arī savus jautājumus.

 AS  "Latvijas Finieris" vakances Rīgā:

Dalību tiešsaistes tikšanās piesakiet jau tagad, aizpildot anketu. 10.maijā uz Jūsu anketā norādīto e-pastu tiks nosūtīta tikšanās saite ZOOM vietnē.

Jautājumu gadījumā par tiešsaisti sazināties ar Nodarbinātības valsts aģentūras darbinieku, lūdzu sazināties ar NVA darbinieku Lāsmu Liepiņu, mob. 25685279, Lasma.Liepina@nva.gov.lv

Datums 11. maijs, 2022
Laiks13.00–14.30
Atrašanās vietaTiešsaiste

Tiešsaistes tikšanās par karjeras iespējām AS "Latvijas Finieris"

11.maijā  no plkst. 13.00 līdz 14.30 ZOOM vietnē Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) ikvienam interesentam piedāvā iespēju…