KLĀTIENES tikšanās RĪGĀ par darba un karjeras iespējām SIA “Aprūpes centrs ”AGATE””

30. maijā plkst. 11.00  NVA  Rīgas reģionālajā filiālē, Jēzusbaznīcas ielā 11, 302. telpā ikvienam interesentam tiek piedāvāta iespēja tikties un uzzināt par karjeras iespējām uzņēmumā  SIA ‘’Aprūpes centrā ‘’AGATE””.

SIA “Aprūpes centrs “AGATE”” sniedz sociālos pakalpojumus un veic sociālo rehabilitāciju centra klientiem ar diagnozi DEMENCE pēc individuāli izstrādāta plāna. Rehabilitācijas programmas tiek piedāvātas arī iedzīvotājiem pēc insulta, infarkta un pēcoperāciju periodā. Aprūpes centra darbības laikā notiek demences problemātikas akcentuācija Latvijā, kā arī tiek regulāri informēti klientu tuvinieki un citi iedzīvotāji, speciālisti.

Sociālais mērķis: Veicināt sociālo integrāciju, savstarpējo palīdzību atbildību un līdzdalību, pilnveidot sociālās aprūpes iespējas nodrošināšanu, dažādību un pieejamību: attīstīt un sniegt sociālos pakalpojumus un rehabilitācijas pakalpojumus; organizēt cita veida apmācību savas kompetences ietvaros.

SIA ‘’Aprūpes centrs "AGATE"" aicina darbā:

Pieteikties pasākumam varat aizpildot pieteikuma anketu:

Jautājumu gadījumā sazināties ar Nodarbinātības valsts aģentūras nodarbinātības organizatori:

Anita Dolace

Nodarbinātības organizatore - pakalpojumi darba devējiem vakanču publicēšanai un aizpildīšanai, konsultācijas par dalības iespējām aktīvo nodarbinātības pasākumu īstenošanā
Anita.Dolace [at] nva.gov.lv
Datums 30. maijs, 2024
Laiks11.00
Atrašanās vietaRīga, Rīgas reģionālā filiālē, Jēzusbaznīcas ielā 11, 302. telpā

KLĀTIENES tikšanās RĪGĀ par darba un karjeras iespējām SIA “Aprūpes centrs ”AGATE””

30. maijā plkst. 11.00  NVA  Rīgas reģionālajā filiālē, Jēzusbaznīcas ielā 11, 302. telpā ikvienam interesentam tiek…