NVA logo, All Digital Weeks logo, tekstuāls saturs

No 21. līdz 25. martam Latvijā norisinās “Digitālā nedēļa 2022”, kuras laikā iedzīvotāji tiek aicināti attīstīt digitālās prasmes, aktīvāk izmantot dažādas tehnoloģijas un elektroniskos pakalpojumus, īpašu uzmanību pievēršot tādiem mūsdienās ļoti svarīgiem aspektiem kā digitālā identitāte, drošība un kritiska domāšana.

Ik gadu akcijā “Digitālā nedēļa” piedalās Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA). Arī šogad ikvienu interesentu aicinām pieteikties un piedalīties akcijas “Digitālā nedēļa 2022” NVA pasākumos, kas ik dienu norisināsies Zoom platformā. NVA šogad tiešsaistē piedāvā karjeras konsultantu meistarklases, tikšanos ar NVA ekspertiem darba devēju atbalsta jautājumos un lekciju par datu drošību.

Pieteikties dalībai NVA pasākumos var NVA mājaslapas sadaļā “Notikumu kalendārs” (https://www.nva.gov.lv/lv/notikumu-kalendars).

Karjeras konsultantu meistarklases

21.martā plkst. 10.00 norisināsies meistarklase “CV izveide atbilstoši Europass standartam”. Karjeras konsultants iemācīs, kā pareizi jāveido un jānoformē savs digitālais CV, kāda informācija ir jāiekļauj un kāda informācija nav jāiekļauj, paskaidros, vai un kā jāievieto sava fotogrāfija un kā korekti jānorāda kontaktinformācija. Uzzināsiet, kā un kādā secībā jāveido dzīves un darba apraksts, lai ieinteresētu darba devēju.

Datums 21. marts, 2022
Laiks10.00–11.00
Atrašanās vietaTiešsaiste

Meistarklase “CV izveide atbilstoši Europass standartam”

Prasme sagatavot CV ir svarīga katram. Reprezentabla CV veidošana ir viens no pirmajiem soļiem jauna darba meklējumos. Jūsu CV nosaka…

22.martā plkst. 10.00 NVA karjeras konsultanti vadīs meistarklasi “Darba tirgus prognožu platformas izmantošana”.  NVA un Ekonomikas ministrija ir izveidojušas jaunu e-pakalpojumu – īstermiņa darba tirgus prognožu platformu (prognozes.nva.gov.lv) un vidējā un ilgtermiņa prognožu platformu (prognozes.em.gov.lv). Šajās platformās iekļautā informācija ikvienam interesentam var palīdzēt profesijas izvēlē un karjeras plānošanā.

Datums 22. marts, 2022
Laiks10.00–11.00
Atrašanās vietaTiešsaiste

Meistarklase “Darba tirgus prognožu platformu izmantošana”

NVA karjeras konsultanti vadīs meistarklasi Darba tirgus prognožu platformas izmantošana. Darba tirgus prognožu rīks sniedz…

23.martā plkst. 10.00 meistarklases “Mācību iespējas tiešsaistes platformās” dalībnieki uzzinās, kādas izglītības iespējas starptautiskajās atvērto tiešsaistes kursu platformās NVA piedāvā gan darba meklētājiem, gan nodarbinātajiem. NVA karjeras konsultanti informēs, kā ar NVA atbalstu tiešsaistē var apgūt vai pilnveidot darba tirgū pieprasītās prasmes un iemaņas dažādās jomās, kā orientēties mācību platformu piedāvājumā, kā izvēlēties izglītības programmu un kā pieteikties NVA finansiālajam atbalstam mācībām atvērto tiešsaistes kursu platformās.

Datums 23. marts, 2022
Laiks10.00–11.00
Atrašanās vietaTiešsaiste

Meistarklase “Izglītības iespējas tiešsaistes mācību platformās”

Meistarklasē pie NVA karjeras konsultantiem varēs noskaidrot  kādas izglītības iespējas ir tiešsaistes platfformās. NVA piedāvā…

24.martā plkst. 10.00 norisināsies meistarklase “Attālinātā darba iemaņu attīstība”. Daudzās profesijās mūsdienās pastāv iespēja strādāt attālināti. Lai attālinātais darbs būtu drošs un produktīvs, ir svarīgi attīstīt attālinātā darba iemaņas.  Meistarklases laikā NVA karjeras konsultanti sniegs dažādus padomus, tostarp par to, kā pareizi ir jāiekārto darba vieta, kādai jābūt telpai, darba galdam un apgaismojumam. Uzzināsiet, kā sevi uzturēt labā emocionālajā formā un līdzsvarā, kā pārvarēt stresu, kā plānot darbus un motivēt sevi, strādājot attālināti.

Datums 24. marts, 2022
Laiks10.00–11.30
Atrašanās vietaTiešsaiste

Meistarklase “Attālinātā darba iemaņu attīstība”

Mūsdienās arvien biežāk dažādu uzņēmumu, iestāžu un organizāciju darbinieki strādā attālināti. Meistarklases “Attālinātā darba iemaņu…

25.martā plkst. 10.00 NVA karjeras konsultanti piedāvā meistarklasi par darba meklēšanas iespējām NVA CV un vakanču portālā (CVVP), kurā ir pieejams ļoti plašs NVA e-pakalpojumu klāsts. Meistarklasē saņemsiet praktiskus padomus, kā izmantot CVVP darba meklēšanā, piemēram, kā lietot vakanču atlases rīku, kādus atlases filtrus un kādos gadījumos jāizvēlas, kā iegūt detalizētāku informāciju par interesējošo vakanci, kādu informāciju sniedz katra no publicētās vakances sadaļām un kādēļ šī informācija jāņem vērā.

Datums 25. marts, 2022
Laiks10.00–11.00
Atrašanās vietaTiešsaiste

Meistarklase “Darba meklēšanas iespējas Nodarbinātības valsts aģentūras CV un vakanču portālā”

NVA ir daudz e-pakalpojumi, kas palīdz darba meklējumos. NVA karjeras konsultanti vadīs meistarklasi par NVA CV un vakanču portāla…

Tiešsaistes tikšanās ar NVA ekspertiem “NVA atbalsts darba devējiem”

22.martā plkst. 13.00, biznesa un nodarbinātības prasmju dienā, darba devējus aicinām uz tikšanos ar NVA ekspertiem darba devēju atbalsta jautājumos. Runa būs par NVA e-pakalpojumiem darba devējiem, tostarp par NVA CV un vakanču portāla iespējām un to izmantošanu darbinieku piesaistē.

Datums 22. marts, 2022
Laiks13.00–14.00
Atrašanās vietaTiešsaiste

Tiešsaistes tikšanās “Nodarbinātības valsts aģentūras E-pakalpojumi darba devējiem”

NVA piedāvā dažādus pakalpojumus darba devējam, piemēram, vakanču reģistrēšana un piemērotu kandidātu atlase un citus pakalpojumus NVA…

Datu valsts inspekcijas tiešsaistes lekcija par datu drošību

Lai vairotu iedzīvotāju izpratni par personas datu aizsardzības nozīmi un iespējām tos pasargāt, 24. martā plkst.14.00 NVA sadarbībā ar  Datu valsts inspekciju  rīko tiešsaistes lekciju par datu drošību.  Tiešsaistes lekcijas laikā klausītājiem būs iespēja uzdot savus jautājumus par datu aizsardzību Datu valsts inspekcijas darbiniekiem.

Datums 24. marts, 2022
Laiks14.00
Atrašanās vietaTiešsaiste

Tiešsaistes lekcija par datu drošību

Ikvienam no mums ir dati! Lai vairotu savu izpratni par personas datu aizsardzības nozīmi un iespējām tos pasargāt sadarbībā ar Datu…

Akciju “Digitālā nedēļa 2022” Eiropas kampaņas „ALL Digital Week 2022” ietvaros rīko Latvijas Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas asociācija (LIKTA) sadarbībā ar Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministriju (VARAM), Izglītības un zinātnes ministriju (IZM), “Tet”, Latvijas Valsts radio un televīzijas centru (LVRTC), Kultūras informācijas sistēmu centru un citiem sadarbības partneriem – IKT nozares uzņēmumiem, ministrijām un valsts iestādēm, pašvaldībām, bibliotēkām un nevalstiskajām organizācijām.