Informācija presei Jaunumi
 Tiešsaistes diskusija “Nāc, strādā Alūksnes novadā”

27. septembrī no plkst. 13.00 līdz 14.30 videokonferenču platformā Zoom Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA)  rīko tiešsaistes tikšanos ar Alūksnes novada darba devējiem un Uzņēmējdarbības atbalsta centra pārstāvjiem par darba un karjeras iespējām Alūksnes novadā. Tikšanās dalībnieki iegūs informāciju par brīvajām darba vietām Alūksnes novadā un piedalīsies diskusijā par aktuālajiem nodarbinātības jautājumiem.

Alūksnes novada darba devējus tiešsaistes pasākumā pārstāvēs SIA “Cewood”, kas veiksmīgi pārņēmis un turpina attīstīt vairāk nekā 50 gadus senas koka ēveļskaidas plātņu (fibrolīta) ražošanas tradīcijas Latvijā, SIA “JM Grupa”, Alūksnes novadā dibināts uzņēmums, kas darbojas kokapstrādes, viesnīcu un ēdināšanas jomā, un SIA “Ozoli AZ”, kokapstrādes uzņēmums ar vairāk nekā 30 gadu pieredzi apses un skujkoku produktu ražošanā un eksportā.  Tiešsaistes tikšanās dalībnieki tiks informēti arī par Alūksnes novada pašvaldības piedāvātajām vakancēm.

Tiešsaistes pasākuma laikā darbs tiks piedāvāts ceha strādnieka, kokapstrādes iekārtu operatora, mehāniķa, nekustamā īpašuma speciālista, pārdošanas speciālista, projekta vadītāja, projekta vadītāja asistenta un  tehniskā direktora profesijās.  

Pieteikties dalībai tiešsaistes pasākumā par nodarbinātības iespējām Alūksnes novadā, kā arī iegūt detalizētāku informāciju par uzņēmumiem un piedāvātajām vakancēm Jūs varat NVA vietnes sadaļā “Notikumu kalendārs”.

Datums 27. septembris, 2023
Laiks13.00–14.00
Atrašanās vietaTiešsaiste

Tiešsaistes diskusija “Nāc, strādā Alūksnes novadā”

27. septembrī no plkst. 13.00 līdz 14.30 tiešsaistes platformā Zoom platformā Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA)  piedāvā…