Kontakti

Cesis [at] nva.gov.lv

Atrašanās vieta

Pļavas iela 3A, Cēsis, LV-4101

Iesniegumi bezdarbnieka vai darba meklētāja statusa iegūšanai tiek pieņemti tikai attālināti!

Iesniegt iesniegumu bezdarbnieka vai darba meklētāja statusa iegūšanai var:

  • izmantojot NVA pašapkalpošanās portālu un sekojot šiem soļiem
  • sūtot aizpildītu un parakstītu iesniegumu pa pastu uz Pļavas iela 3A, Cēsis, LV-4101

Bezmaksas informatīvais tālrunis +371 80200206 

NVA Cēsu filiāle atrodas Cēsu pilsētas centrā tirdzniecības un darījumu centrā “Cēsu klēts”. Pārvietojoties pilsētas robežās, NVA Cēsu filiālē var nokļūt ar 5.,9.,10.,11.,13. autobusu, izkāpjot pieturā “Vienības laukums”. Pilsētas autobusu kustības shēma aplūkojama ŠEIT. NVA Cēsu filiāle atrodas 4 minūšu gājiena attālumā no Cēsu autoostas un dzelzceļa stacijas. Pie ēkas ir bezmaksas automašīnu stāvlaukums 50 automašīnām, kas nodrošina ērtu piekļuvi telpām apmeklētājiem, kas pārvietojas ar auto transportu. Ērta piebraukšana pa Pļavas ielu no Raiņa ielas un Vaļņu ielas pusēm pa divām iebrauktuvēm – izbrauktuvēm no Kr. Valdemāra ielas un Pļavas ielas pusēm. Pie ēkas galvenās “A” ieejas durvīm ir velosipēdu novietne.

Vides pieejamība

Ēkā un telpās ir nodrošināta vides pieejamība personām ar kustību traucējumiem, kas pārvietojas ratiņkrēslā. Pie ēkas “A” ieejas ir uzbrauktuve, kas nodrošina iekļūšanu ēkā, kā arī iespējams novietot auto. 1. stāvā ir tualete, kas aprīkota ar speciālām palīgierīcēm personām ar kustību traucējumiem. Ēkā ir lifts, kas nodrošina nokļūšanu uz ēkas 2. un 3. stāvu. Ēkā kāpņu pirmais un pēdējais pakāpiens ir marķēti ar spilgti kontrastējošu 5 cm platu līniju.

Apmeklētāju pieņemšanas laiki Cēsu filiālē (Pļavas iela 3A, Cēsis, LV-4101) no plkst. 9.00 -14.00

  • Pirmdiena 9.00 - 16.30
  • Otrdiena 9.00 - 16.30
  • Trešdiena 9.00 - 16.30
  • Ceturtdiena 9.00 - 16.30
  • Piektdiena 9.00 - 15.00
  • Sestdiena Slēgts
  • Svētdiena Slēgts

Darbinieki

Laura Āboltiņa

Filiāles vadītāja - Vadība (Pļavas iela 3a, Cēsis)
Laura.Aboltina [at] nva.gov.lv

Madara Zaļkalne

Nodarbinātības organizatore - Darbs ar darba devējiem, brīvo darba vietu reģistrācija, Informācija bezdarbniekiem un darba devējiem par aktīvajiem nodarbinātības pasākumiem un vakancēm, skolēnu vasaras nodarbinātība, Pasākumi komercdarbības vai pašnodarbinātības uzsākšanai, Pasāk
Madara.Zalkalne [at] nva.gov.lv

Inguna Kaupuža

Karjeras konsultante - Karjeras konsultācijas - atbalsts profesionālās piemērotības noteikšanā, darba meklēšanas prasmju apguvē un karjeras plānošanas jautājumu risināšanā (Pļavas iela 3a, Cēsis)
Inguna.Kaupuza [at] nva.gov.lv

Vineta Zariņa

Nodarbinātības organizatore - Informācija bezdarbniekiem un darba meklētājiem, bezdarbnieku un darba meklētāju reģistrācija (Pļavas iela 3a, Cēsis)
vineta.zarina [at] nva.gov.lv

Daina Višķere

Nodarbinātības aģente - Informācija bezdarbniekiem un darba meklētājiem, bezdarbnieku un darba meklētāju reģistrācija (Pļavas iela 3a, Cēsis)
Daina.Viskere [at] nva.gov.lv

Gunta Mika

Koordinējošā eksperte - ESF projekts "Atbalsts bezdarbnieku izglītībai" (Pļavas iela 3a, Cēsis)
Gunta.Mika [at] nva.gov.lv

Iveta Liniņa

Koordinējošā eksperte - ESF projekts "Atbalsts bezdarbnieku izglītībai" (Pļavas iela 3a, Cēsis)
Iveta.Linina [at] nva.gov.lv

Iluta Berķe

Koordinējošā eksperte - Algu subsīdiju atbalsta pasākums, Projekts "Subsidētās darbavietas bezdarbniekiem" (Pļavas iela 3a, Cēsis)
Iluta.Berke [at] nva.gov.lv
Zane Meļķe

Zane Meļķe

Konsultante EURES jautājumos - EURES konsultācijas (dodoties uz ārvalstīm un atgriežoties Latvijā). Pļavas iela 3a, Cēsis
Zane.Melke [at] nva.gov.lv

Inga Buša

Nodarbinātības organizatore - Informācija bezdarbniekiem un darba meklētājiem, bezdarbnieku un darba meklētāju reģistrācija. Darbs ar vakancēm un atlasēm (Pļavas iela 3a, Cēsis)
Inga.Busa [at] nva.gov.lv