Kontakti

Cesis [at] nva.gov.lv

Atrašanās vieta

Pļavas iela 3A, Cēsis, LV-4101

Informācija par pieteikšanos bezdarbnieka statusam pieejama sadaļā "Bezdarbnieka statusa iegūšana".

Bezmaksas informatīvais tālrunis +371 80200206.

NVA Cēsu filiāle atrodas Cēsu pilsētas centrā tirdzniecības un darījumu centrā “Cēsu klēts”. Pārvietojoties pilsētas robežās, NVA Cēsu filiālē var nokļūt ar 5.,9.,10.,11.,13. autobusu, izkāpjot pieturā “Vienības laukums”. Pilsētas autobusu kustības shēma aplūkojama ŠEIT. NVA Cēsu filiāle atrodas 4 minūšu gājiena attālumā no Cēsu autoostas un dzelzceļa stacijas. Pie ēkas ir bezmaksas automašīnu stāvlaukums 50 automašīnām, kas nodrošina ērtu piekļuvi telpām apmeklētājiem, kas pārvietojas ar auto transportu. Ērta piebraukšana pa Pļavas ielu no Raiņa ielas un Vaļņu ielas pusēm pa divām iebrauktuvēm – izbrauktuvēm no Kr. Valdemāra ielas un Pļavas ielas pusēm. Pie ēkas galvenās “A” ieejas durvīm ir velosipēdu novietne.


Vides pieejamība

Ēkā un telpās ir nodrošināta vides pieejamība personām ar kustību traucējumiem, kas pārvietojas ratiņkrēslā. Pie ēkas “A” ieejas ir uzbrauktuve, kas nodrošina iekļūšanu ēkā, kā arī iespējams novietot auto. 1. stāvā ir tualete, kas aprīkota ar speciālām palīgierīcēm personām ar kustību traucējumiem. Ēkā ir lifts, kas nodrošina nokļūšanu uz ēkas 2. un 3. stāvu. Ēkā kāpņu pirmais un pēdējais pakāpiens ir marķēti ar spilgti kontrastējošu 5 cm platu līniju.

Apmeklētāju pieņemšanas laiki

  • Pirmdiena 9.00 - 16.30
  • Otrdiena 9.00 - 16.30
  • Trešdiena 9.00 - 16.30
  • Ceturtdiena 9.00 - 16.30
  • Piektdiena 9.00 - 15.00
  • Sestdiena Slēgts
  • Svētdiena Slēgts

Darbinieki

Madara Biezā

Nodarbinātības organizatore - Darbs ar darba devējiem, brīvo darba vietu reģistrācija, Informācija bezdarbniekiem un darba devējiem par aktīvajiem nodarbinātības pasākumiem un vakancēm, skolēnu vasaras nodarbinātība, Pasākumi komercdarbības vai pašnodarbinātības uzsākšanai...
Madara.Bieza [at] nva.gov.lv

Ieva Užāne

Nodarbinātības organizatore - Informācija bezdarbniekiem un darba meklētājiem, bezdarbnieku un darba meklētāju reģistrācija (Pļavas iela 3a, Cēsis)
Ieva.Uzane [at] nva.gov.lv

Santa Dubulte

Nodarbinātības organizatore - Informācija bezdarbniekiem un darba meklētājiem, bezdarbnieku un darba meklētāju reģistrācija (Pļavas iela 3a, Cēsis)
Santa.Dubulte [at] nva.gov.lv

Inga Buša

Nodarbinātības organizatore - Darbs ar darba devējiem, brīvo darba vietu reģistrācija, Informācija bezdarbniekiem un darba devējiem par aktīvajiem nodarbinātības pasākumiem un vakancēm, algoti pagaidu sabiedriskie darbi, reģionālās mobilitātes atbalsts (Pļavas iela 3a, Cēsis)
Inga.Busa [at] nva.gov.lv

Gunta Mika

Nodarbinātības organizatore - ESF projekts "Atbalsts bezdarbnieku izglītībai" (Pļavas iela 3a, Cēsis)
Gunta.Mika [at] nva.gov.lv

Iveta Liniņa

Nodarbinātības organizatore - ESF projekts "Atbalsts bezdarbnieku izglītībai" (Pļavas iela 3a, Cēsis)
Iveta.Linina [at] nva.gov.lv

Inga Dreimane

Nodarbinātības organizatore - Algu subsīdiju atbalsta pasākums, Projekts "Subsidētās darbavietas bezdarbniekiem" (Pļavas iela 3a, Cēsis)
Inga.Dreimane [at] nva.gov.lv

Anna Platpire

Karjeras konsultante - Pļavas iela 3a, Cēsis
Anna.Platpire [at] nva.gov.lv
Zane Meļķe

Zane Meļķe

EURES adviser - EURES konsultācijas (dodoties uz ārvalstīm un atgriežoties Latvijā). Pļavas iela 3a, Cēsis
Zane.Melke [at] nva.gov.lv

Darba un sadzīves apstākļi