Iepirkumi
Izsludinājumi
Darbiekārtošanas pakalpojumi
NVA privātuma politika
Noderīgas saites
Biežāk uzdotie jautājumi
Sīkdatnes
Trauksmes cēlējs

„Priecājos, redzot, ka mani audzēkņi ar invaliditāti ir apguvuši ko jaunu”

 

Kristīne Petrovica izglītību ir ieguvusi 78.arodvidusskolā Kuldīgā, strādā Liepājas Neredzīgo biedrībā par mājturības pulciņa audzinātāju...
"Esam ieinteresēti pieņemt darbā cilvēkus ar invaliditāti"

 

Ilvārs Miglinieks vidējo izglītību ieguva Maltas vidusskolā, NVA īstenotā ESF projekta „Subsidētās darbavietas bezdarbniekiem” ietvaros viņš strādā Liepājas Neredzīgo biedrībā par interešu pulciņu audzinātāju...
"Mūsu uzņēmums ir atvērts strādāt gribošiem darbiniekiem"

 

Šī gada rudenī SIA iCotton piedalījās NVA organizētajās atvērto durvju dienās uzņēmumos personām ar invaliditāti. Atvērto durvju dienā darba meklētāji iepazinās ar uzņēmuma darbības nozari un darba vidi, kā arī esošām vakancēm.
"Karjeras konsultācijas palīdzēja izdarīt izvēli, atvērto durvju diena - atrast darbu"

 

- Par iespēju piedalīties atvērto durvju dienā SIA "Gardums" es uzzināju Nodarbinātības valsts aģentūras Gulbenes filiālē un nolēmu noteikti to izmantot, jo meklēju darbu atbilstoši kvalifikācijai (esmu konditora palīgs) un karjeras konsultācijās saņemtajiem ieteikumiem, - stāsta Ilona Bogdanova.
"Iejusties kolektīvā bijis ļoti viegli!"

 

Inese Mežaka pēc profesijas, ko savulaik bija ieguvusi Republikāniskajā arodapmācības un reabilitācijas centrā, ir šuvēja. NVA īstenotā ESF projekta „Subsidētās darbavietas bezdarbniekiem” ietvaros viņa strādā par asistentu personām ar invaliditāti biedrībā „Cerību spārni”.

 

"Profesija mani ļoti patīk un mainīt to neplānoju"

 

Dainis Strankals ir IT pulciņa vadītājs nodibinājumā “Viduslatgales pārnovadu fonds”, savulaik Viduslatgales profesionālajā vidusskolā viņš bija apguvis datortehniķa profesiju...

 

 

"Gan zinoša, gan pieredzes bagāta darbiniece"

 

Irinu Beinari raksturo viņas darba devēja - SIA "A-VVK" valdes locekle Velga Kalniņa.

Irinai ir 2.limena profesionālā augstākā izglītība, kvalifikācija - prečzinis. Visu savu darba mūžu viņa ir strādājusi tirdzniecības jomā.

 

“Uzņēmums ir ieguvis ne tikai pozitīvu darbinieku, bet arī iespēju veikt savus pakalpojumus daudz ātrāk un kvalitatīvāk”

 

Bezdarbniece ar invaliditāti Iveta Puisāne uzsāka darbu SIA “FBI Company” 2014. gadā NVA īstenotā pasākuma noteiktām personu grupām (PNPG) ietvaros. Pēc pasākuma darba devējs SIA FBI “Company” ar Ivetu Puisāni noslēdza pastāvīgu darba līgumu un šajā darba vietā viņa strādā arī šobrīd.
"Vienmēr esmu gatavs apgūt jaunas zināšanas"

 

Guntars Bečers par iespēju ar NVA atbalstu strādāt subsidētajā darba vietā bija uzzinājis, apmeklējot NVA Valmieras filiāles karjeras konsultantu. Tā viņš nokļuva Valmieras invalīdu biedrībā “Atspēriens”, kur no 2010. līdz 2012. gadam veica informācijas ievades operatora darba pienākumus, bet šoreiz, iesaistoties ESF projektā “Subsidētās darba vietas bezdarbniekiem”, strādā par asistentu personām ar invaliditāti.
“Mans darbs ir kļuvis par manu hobiju”

 

Valērijs Zaščerinskis piedalījās ESF projektā “Subsidētās darbavietas bezdarbniekiem” un strādāja Ludzas Invalīdu biedrībā. Viņš stāsta: "Par šādu iespēju uzzināju, pateicoties NVA Ludzas filiāles nodarbinātības aģentiem. NVA darbinieces vienmēr ir ļoti laipnas un informē mani gan par apmācību iespējām, gan par aktuālām vakancēm. Ludzas Invalīdu biedrībā es organizēju dažādus pasākumus, kas saistīti ar cilvēku ar invaliditāti brīvā laika aktivitātēm. Manos pienākumos bija interešu pulciņu organizēšana un vadīšana, kā arī izstāžu organizēšana..."

25 NVA FILIĀLES LATVIJĀ

Aizkraukle
Alūksne
Balvi (Gulbene)
Bauska
Cēsis
Daugavpils
Dobele
Jēkabpils
Jelgava
Jūrmala (Tukums)
Krāslava
Kuldīga
Liepāja
Limbaži
Ludza
Madona
Ogre
Preiļi
Rēzekne
Rīgas reģionālā
Saldus
Sigulda
Talsi
Valmiera (Smiltene, Valka)
Ventspils

ELEKTRONISKIE PAKALPOJUMI

JAUNUMU KALENDĀRS

Pēdējās izmaiņas veiktas 29.05.20178. RSS


Nodarbinātības valsts aģentūras mājaslapas tehniskie uzlabojumi, interaktīvās iespējas, vieglās valodas sadaļa, sadaļu tulkojumi angļu un krievu valodās nodrošināti ar
Eiropas Sociālā fonda projekta „Nodarbinātības valsts aģentūras kapacitātes pilnveide” (Nr.1DP/1.3.1.4.0/08/IPIA/NVA/001) atbalstu.

Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz Nodarbinātības valsts aģentūru obligāta
© Nodarbinātības valsts aģentūra, 2005.-2016. Izstrādāts: CraftW.
Nodarbinātības valsts aģentūra, K.Valdemāra iela 38, Rīga, LV-1010, tālr.67021706, fakss 67021806, e-pasts: nva@nva.gov.lv