Iepirkumi
Izsludinājumi
Darbiekārtošanas pakalpojumi
NVA privātuma politika
Noderīgas saites
Biežāk uzdotie jautājumi
Sīkdatnes
Trauksmes cēlējs

Ievads

 

Cilvēki ar invaliditāti veiksmīgi strādā dažādās profesionālās darbības jomās, un arvien vairāk mazinās aizspriedumi par šo cilvēku nodarbinātības iespējām.

 

Kādu darbu spēj darīt darbinieks ar invaliditāti? Ja darbs ir piemērots - to pašu, ko citi darbinieki, kuriem nav veselības traucējumu. Kas jāņem vērā, nodarbinot cilvēkus ar dažāda veida funkcionālajiem traucējumiem – ieskatu gūsiet šajā katalogā, iepazīstoties ar NVA ekspertu un karjeras konsultantu rekomendācijām.


Kā tas ir – nodarbināt cilvēku ar invaliditāti? Vai cilvēks tiks galā ar darba pienākumiem pat ja ir atbilstoša kvalifikācija? Kādi speciāli pielāgojumi būs nepieciešami? Vai varēs iekļauties komandā? Atbildes uz šiem jautājumiem sniegs paši darba devēji un kolēģi, ar kuriem kopā strādā darbinieki ar invaliditāti, par to lasiet kataloga sadaļā “Veiksmes stāsti”.

 

 


 


 

25 NVA FILIĀLES LATVIJĀ

Aizkraukle
Alūksne
Balvi (Gulbene)
Bauska
Cēsis
Daugavpils
Dobele
Jēkabpils
Jelgava
Jūrmala (Tukums)
Krāslava
Kuldīga
Liepāja
Limbaži
Ludza
Madona
Ogre
Preiļi
Rēzekne
Rīgas reģionālā
Saldus
Sigulda
Talsi
Valmiera (Smiltene, Valka)
Ventspils
ELEKTRONISKIE PAKALPOJUMI

JAUNUMU KALENDĀRS

Pēdējās izmaiņas veiktas 29.05.20178. RSS


Nodarbinātības valsts aģentūras mājaslapas tehniskie uzlabojumi, interaktīvās iespējas, vieglās valodas sadaļa, sadaļu tulkojumi angļu un krievu valodās nodrošināti ar
Eiropas Sociālā fonda projekta „Nodarbinātības valsts aģentūras kapacitātes pilnveide” (Nr.1DP/1.3.1.4.0/08/IPIA/NVA/001) atbalstu.

Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz Nodarbinātības valsts aģentūru obligāta
© Nodarbinātības valsts aģentūra, 2005.-2016. Izstrādāts: CraftW.
Nodarbinātības valsts aģentūra, K.Valdemāra iela 38, Rīga, LV-1010, tālr.67021706, fakss 67021806, e-pasts: nva@nva.gov.lv