Iepirkumi
Izsludinājumi
Darbiekārtošanas pakalpojumi
NVA privātuma politika
Noderīgas saites
Biežāk uzdotie jautājumi
Sīkdatnes
Trauksmes cēlējs

NVA direktore tiksies ar Latvijas valstspiederīgajiem Zviedrijā

 

Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) direktore Evita Simsone, NVA direktora vietniece Kristīne Stašāne un NVA īstenotā ESF projekta "EURES tīkla darbība Latvijā" vadītāja Līga Baufale apmeklēs Stokholmu, kur Latvijas vēstniecības telpās (Odengatan 5, Stockholm) 29.maijā notiks NVA un EURES pasākums „No vārdiem pie darbiem - iespējas ar Zviedrijas pieredzi Latvijā.”

 

Pasākuma dalībniekus uzrunās Latvijas ārkārtējais un pilnvarotais vēstnieks Zviedrijas Karalistē Marģers Krams, paneļdiskusijā par darba un uzņēmējdarbības iespējām Latvijā spriedīs NVA, Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA), Latvijas uzņēmumu un biedrības “Ar pasaules pieredzi Latvijā” pārstāvji. Noslēguma daļā norisināsies sarunas ar darba devējiem un sadarbības partneriem, tiks sniegta aktuālā informācija Latvijas valstspiederīgajiem par NVA pakalpojumiem, darba tirgus situāciju, dzīves apstākļiem, darba iespējām un pieprasītajām profesijām Latvijā, kā arī speciālisti atbildēs uz jautājumiem, kas skar dažādas formalitātes, pārceļoties uz dzīvi Latvijā. Notiks arī individuālās konsultācijas.

 

NVA direktorei Evitai Simsonei un NVA direktora vietniecei Kristīnei Stašānei Stokholmā paredzēta arī tikšanās ar Latvijas vēstniecības Zviedrijā darbiniekiem un Zviedrijas latviešu apvienības pārstāvjiem.

< Atpakaļ

25 NVA FILIĀLES LATVIJĀ

Aizkraukle
Alūksne
Balvi (Gulbene)
Bauska
Cēsis
Daugavpils
Dobele
Jēkabpils
Jelgava
Jūrmala (Tukums)
Krāslava
Kuldīga
Liepāja
Limbaži
Ludza
Madona
Ogre
Preiļi
Rēzekne
Rīgas reģionālā
Saldus
Sigulda
Talsi
Valmiera (Smiltene, Valka)
Ventspils

ELEKTRONISKIE PAKALPOJUMI

JAUNUMU KALENDĀRS
Pēdējās izmaiņas veiktas 29.05.20178. RSS


Nodarbinātības valsts aģentūras mājaslapas tehniskie uzlabojumi, interaktīvās iespējas, vieglās valodas sadaļa, sadaļu tulkojumi angļu un krievu valodās nodrošināti ar
Eiropas Sociālā fonda projekta „Nodarbinātības valsts aģentūras kapacitātes pilnveide” (Nr.1DP/1.3.1.4.0/08/IPIA/NVA/001) atbalstu.

Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz Nodarbinātības valsts aģentūru obligāta
© Nodarbinātības valsts aģentūra, 2005.-2016. Izstrādāts: CraftW.
Nodarbinātības valsts aģentūra, K.Valdemāra iela 38, Rīga, LV-1010, tālr.67021706, fakss 67021806, e-pasts: nva@nva.gov.lv