Iepirkumi
Izsludinājumi
Darbiekārtošanas pakalpojumi
NVA privātuma politika
Noderīgas saites
Biežāk uzdotie jautājumi
Sīkdatnes
Trauksmes cēlējs

NVA aicina plašsaziņas līdzekļu pārstāvjus piedalīties starptautiskajā konferencē “Nodarbinātība Latvijā vakar, šodien un rīt”

 

Projekts Nr. 7.1.2.2./16/I/001 „Darba tirgus prognozēšanas sistēmas pilnveide”

 

 

Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) aicina plašsaziņas līdzekļu pārstāvjus piedalīties starptautiskajā konferencē “Nodarbinātība Latvijā vakar, šodien un rīt”, kas 24. maijā no plkst. 9.00 līdz 17.00 norisināsies viesnīcas “Islande” konferenču centrā (Ķīpsalas iela 2, Rīga). Latvijas un ārvalstu amatpersonas, darba devēji, nodarbinātības, finanšu un personāla vadības eksperti konferencē apspriedīs aktuālos nodarbinātības jautājumus un darba tirgus attīstības tendences un prognozes Latvijā, Baltijā un Eiropā, notiks arī paneļdiskusijas “Darbaspēka rezerves Latvijā, to mobilizācija” un “Tehnoloģiskās attīstības ietekme uz darba tirgiem.”

 

Starptautiskās konferences "Nodarbinātība Latvijā vakar, šodien, rīt" norisei interesenti 24.maijā no plkst. 9.30 var sekot arī tiešsaistē NVA tīmekļvietnē (www.nva.gov.lv) un sociālajā vietnē Facebook (www.facebook.com/Nodarbinatiba/).

 

Detalizētāku informāciju par konferenci plašsaziņas līdzekļu pārstāvji var uzzināt NVA tīmekļvietnē vai zvanot uz mobilo tālruni 20256690.

 

Darba kārtība

< Atpakaļ

25 NVA FILIĀLES LATVIJĀ

Aizkraukle
Alūksne
Balvi (Gulbene)
Bauska
Cēsis
Daugavpils
Dobele
Jēkabpils
Jelgava
Jūrmala (Tukums)
Krāslava
Kuldīga
Liepāja
Limbaži
Ludza
Madona
Ogre
Preiļi
Rēzekne
Rīgas reģionālā
Saldus
Sigulda
Talsi
Valmiera (Smiltene, Valka)
Ventspils

ELEKTRONISKIE PAKALPOJUMI

JAUNUMU KALENDĀRS
Pēdējās izmaiņas veiktas 29.05.20178. RSS


Nodarbinātības valsts aģentūras mājaslapas tehniskie uzlabojumi, interaktīvās iespējas, vieglās valodas sadaļa, sadaļu tulkojumi angļu un krievu valodās nodrošināti ar
Eiropas Sociālā fonda projekta „Nodarbinātības valsts aģentūras kapacitātes pilnveide” (Nr.1DP/1.3.1.4.0/08/IPIA/NVA/001) atbalstu.

Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz Nodarbinātības valsts aģentūru obligāta
© Nodarbinātības valsts aģentūra, 2005.-2016. Izstrādāts: CraftW.
Nodarbinātības valsts aģentūra, K.Valdemāra iela 38, Rīga, LV-1010, tālr.67021706, fakss 67021806, e-pasts: nva@nva.gov.lv