Iepirkumi
Izsludinājumi
Darbiekārtošanas pakalpojumi
NVA privātuma politika
Noderīgas saites
Biežāk uzdotie jautājumi
Sīkdatnes
Trauksmes cēlējs

Gadatirgos „Darbs un karjera 2018” Liepājā un Daugavpilī darba meklētājiem piedāvāto brīvo darba vietu skaits pārsniegs divus tūkstošus

 

ESF projekts Nr.7.1.2.1/15/I/001 “EURES tīkla darbība Latvijā”

 

 

20. martā Liepājas Latviešu biedrības namā no plkst. 10:00 līdz 15:00 un 22. martā Daugavpils Olimpiskajā centrā no plkst. 11:00 līdz 14:00 norisināsies Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) un Eiropas valstu nodarbinātības dienestu tīkla (EURES) organizētie starptautiskie darba gadatirgi „Darbs un karjera 2018”.

 

Starptautiskos darba gadatirgus Liepājā un Daugavpilī aicinām apmeklēt ikvienu interesentu, kurš vēlas saņemt informāciju par darba, mācību un biznesa uzsākšanas iespējām Latvijā un Eiropā. Tiek plānots, ka abus pasākumus varētu apmeklēt ap diviem tūkstošiem darba meklētāju, kā arī nodarbināto personu, kas meklē papildus darba vai jauna darba iespējas.


Abos pasākumos kopumā piedalīsies vairāk nekā simts darba devēju, izglītības iestāžu, valsts un pašvaldību institūciju, Latvijas un citu Eiropas valstu nodarbinātības ekspertu un Eiropas informācijas tīklu pārstāvju. Darba meklētājiem piedāvāto brīvo darba vietu skaits pārsniegs divus tūkstošus.


Gadatirgos „Darbs un karjera 2018” darba devēji apmeklētājus informēs par saviem uzņēmumiem, brīvajām darba vietām, darba nosacījumiem, karjeras izaugsmes iespējām, kā arī veiks pirmās darba intervijas un atlasīs piemērotākos iespējamos darbiniekus. Lai tikšanās ar darba devējiem un darba intervijas pasākumā būtu produktīvākas, darba meklētājiem ieteicams uz darba gadatirgu ņemt līdzi savu CV.


Darba gadatirgos „Darbs un karjera 2018” darbosies NVA stends, kura apmeklētāji varēs iepazīties ar aktuālajām vakancēm, saņemt speciālistu informāciju un konsultācijas par NVA pakalpojumiem un iespējām iesaistīties dažādos apmācības vai nodarbinātības pasākumos.


Darba gadatirgū Liepājā piedalīsies arī izglītības iestādes, notiks profesiju un tehnoloģiju demonstrējumi, tāpēc apmeklēt pasākumus īpaši aicinām jauniešus un viņu vecākus, lai iepazītos ar kursu un studiju piedāvājumiem un speciālistu pieprasījumu darba tirgū.


Darba gadatirgū Daugavpilī notiks semināri par darba un dzīvošanas nosacījumiem Eiropas Savienības (ES) valstīs. Lai pieteiktos dalībai semināros, jāaizpilda reģistrēšanās anketa, kas atrodama šeit: https://goo.gl/forms/7BqXdvvz5sFWT2cq1

 

Dalību Liepājas darba gadatirgū ir apstiprinājuši tādi Liepājā un visā Latvijā pazīstami uzņēmumi kā “AE Partner”, “Heisterkamp Transport Latvija”, „Jensen Metal”, “Lāči”, „Lauma Fabrics”, “Lido”, “Maxima Latvija”, “BPO Services”, „UPB” un citi. Valsts policijas un Nacionālo bruņoto spēku stendā būs iespējams uzzināt par policijas un militārās karjeras iespējām un piedāvājumiem. Darba gadatirgū Liepājā darbs tiks piedāvāts tādu profesiju pārstāvjiem kā, piemēram, marketinga speciālists, tirdzniecības pārstāvis, programmētājs, metinātājs, datorizētās ciparu vadības operators, aušanas un adīšanas iekārtu operators, elektroiekārtu montieris, zvanu centra operators, pavārs, viesmīlis, kasieris, autovadītājs, autobusu stjuarts u.c.

 

Daugavpilī savu dalību darba gadatirgū ir apstiprinājuši tādi uzņēmumi kā "AN Fashion", “Antaris”, “Axon Cable”, “Belmast”, zemnieku saimniecība "Bērziņi", "Binders", “Blueberry land”, “Dayton Latgale”, “Daugavpils dzīvokļu un komunālās saimniecības uzņēmums”, "Daugavpils psihoneiroloģiskā slimnīca ", “Eastcon AG LV”, “EgoDizains”, “Evolution Gaming”, “Heisterkamp Transport Latvija”, “HR Factor”, "Latgales mācību centrs", “Latvija Bio”, “Lido”, “Redius”, "Rital D", “Ritual Serviss”, “Siberian Health”, "SM", "Stream Labs", “Taxi Kurir Latvia”. Darba gadatirgū Daugavpilī piedalīsies arī Nacionālie bruņotie spēki, Valsts policijas Latgales reģiona pārvalde un Daugavpils Pilsētas Pašvaldības Policija. Par iespēju pieteikties brīvprātīgajam darbam informēs Daugavpils pilsētas domes Sporta un jaunatnes departamenta Jaunatnes nodaļas pārstāvji.

 

Darba meklētājiem darbs tiks piedāvāts šādās profesijās: zvanu apkalpošanas speciālists ar zviedru/ norvēģu valodas zināšanām, ekonomists, juriskonsults, pamatdarbības struktūrvienības vadītājs komunālo pakalpojumu jomā, tehniskais direktors, tehniskās lietvedības sekretārs, klientu pārdošanas un apkalpošanas konsultants, produktu dizainers, projektētājs, administrators, ilustrators, saimniecības pārzinis, spēļu prezentētājs, ārsts psihiatrs, neirologs, internists, metinātājs, lokmetinātājs, kompozīto ražojumu montētājs, tehnoloģisko iekārtu un speciālā aprīkojuma uzstādīšanas un remonta speciālists, ceļa būves palīgstrādnieks, sanitārtehnisko iekārtu montētājs, bruģētājs, ceļu meistars, autovadītājs, traktortehnikas vadītājs, atpūtas kuģa vadītājs ar automehāniķa iemaņām, viesmīlis, pavārs, kūrorta vadītājs, pārtikas produktu ražošanas operators, šuvējs, komplektētājs, pārdevējs kasieris, sezonas lauksaimniecības strādnieks, lopkopis, krāvējs, biškopis, biškopja palīgs u.c.

 

NVA un EURES starptautiskajos darba gadatirgos „Darbs un karjera 2018” interesentiem būs iespēja iepazīties arī ar ārvalstu darba devēju “Alertec Uitzendbureau” (Nīderlande), “Koflexwerk BV” (Nīderlande), “Tommy Nordbergh Åkeri AB” (Zviedrija) darba piedāvājumiem, savukārt Eiropas nodarbinātības dienestu tīkla EURES pārstāvji no Čehijas, Igaunijas, Itālijas, Nīderlandes, Slovākijas, Vācijas un Zviedrijas konsultēs par izglītības, nodarbinātības, karjeras un biznesa uzsākšanas iespējām.

 

Ieeja pasākumos ir BEZ MAKSAS!
 
     


______

Uzziņa:
  • EURES ir 32 Eiropas valstu nodarbinātības dienestu un partneru sadarbības tīkls, kuru koordinē Eiropas Komisija (EK).
  • EURES misija ir atbalstīt darbaspēka brīvu pārvietošanos Eiropā.
  • EURES tīklā visā Eiropā strādā EURES konsultanti, kas ir specializējušies praktiskajos, juridiskajos un administratīvajos jautājumos saistībā ar Eiropas darba mobilitāti starpvalstu un pārrobežu līmenī.
  • Latvijā EURES tīklu pārstāv Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) un tās EURES konsultanti NVA filiālēs Rīgā, Liepājā, Cēsīs, Rēzeknē un Daugavpilī.

Saites:
www.nva.gov.lv/eures - NVA EURES konsultanti
www.eures.europa.eu – EURES Eiropas darba mobilitātes portāls

< Atpakaļ

25 NVA FILIĀLES LATVIJĀ

Aizkraukle
Alūksne
Balvi (Gulbene)
Bauska
Cēsis
Daugavpils
Dobele
Jēkabpils
Jelgava
Jūrmala (Tukums)
Krāslava
Kuldīga
Liepāja
Limbaži
Ludza
Madona
Ogre
Preiļi
Rēzekne
Rīgas reģionālā
Saldus
Sigulda
Talsi
Valmiera (Smiltene, Valka)
Ventspils

ELEKTRONISKIE PAKALPOJUMI

JAUNUMU KALENDĀRS
Pēdējās izmaiņas veiktas 29.05.20178. RSS


Nodarbinātības valsts aģentūras mājaslapas tehniskie uzlabojumi, interaktīvās iespējas, vieglās valodas sadaļa, sadaļu tulkojumi angļu un krievu valodās nodrošināti ar
Eiropas Sociālā fonda projekta „Nodarbinātības valsts aģentūras kapacitātes pilnveide” (Nr.1DP/1.3.1.4.0/08/IPIA/NVA/001) atbalstu.

Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz Nodarbinātības valsts aģentūru obligāta
© Nodarbinātības valsts aģentūra, 2005.-2016. Izstrādāts: CraftW.
Nodarbinātības valsts aģentūra, K.Valdemāra iela 38, Rīga, LV-1010, tālr.67021706, fakss 67021806, e-pasts: nva@nva.gov.lv