APMEKLĒJUMA DATUMU PĀRCELŠANAS GRAFIKS
BEZDARBNIEKA STATUSA IEGŪŠANA
Iepirkumi
Izsludinājumi
Darbiekārtošanas pakalpojumi
NVA privātuma politika
Noderīgas saites
Biežāk uzdotie jautājumi
Sīkdatnes
Trauksmes cēlējs

Eiropas Darba devēju dienas pasākumi Latvijā

 

Lai attīstītu un stiprinātu sadarbību ar darba devējiem, Eiropas Savienības (ES) dalībvalstu nodarbinātības dienestu tīkls (PES) šogad no 4. līdz 15.aprīlim rīko vienoto Eiropas Darba devēju dienu, kuru Latvijā organizē Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA). Visos Latvijas reģionos darba devēji tiks aicināti uz diskusijām un semināriem, notiks vakanču gadatirgi, akcija “Esi nodarbināts laukos!” un citas aktivitātes.

 

NVA pārvaldē (K. Valdemāra ielā 38 k-1, Rīgā) 7. aprīlī pulksten 11:00 notiks apaļā galda diskusija „Nodarbinātības valsts aģentūras atbalsts darba devējiem”, kurā piedalīsies nodarbinātības eksperti un darba devēju nozaru asociāciju pārstāvji, savukārt NVA Rīgas reģionālajā filiālē (Jēzusbaznīcas iela 11, Rīgā) pulksten 10.30 sāksies informatīvs pasākums un diskusija darba devējiem "Satiec savu darbinieku!", bet pulksten 12:00 - Eiropas nodarbinātības dienestu tīkla (EURES) seminārs par darba devējiem piedāvātajiem pakalpojumiem un darba spēka mobilitāti Eiropas darba tirgū.

 

7.aprīlī no pulksten 10:00 līdz 12:00 NVA Rīgas reģionālās filiāles Darba informācijas kabineta telpās darbosies Vakanču gadatirgus, pulcējot vienuviet galvaspilsētas un tās apkaimes darba devējus un darba meklētājus. Vakanču gadatirgi tiks organizēti arī Jēkabpilī (02.04.), Daugavpilī (07.04.) un Jelgavā (07.04.). Tā būs iespēja darba devējiem satikties ar darba meklētājiem, atrast savam uzņēmumam vajadzīgos darbiniekus un vienoties par turpmāko sadarbību.

 

Astoņās Latvijas pilsētās no 2. līdz 7. aprīlim norisināsies lauksaimniecības vakanču akcija “Esi nodarbināts laukos!”: Saldū (02.04.), Talsos (04.04.), Bauskā (05.04), Madonā (06.04.), Smiltenē (06.04.), Kuldīgā (07.04.) un Preiļos (07.04.). Akcija “Esi nodarbināts laukos!” tiek rīkota sadarbībā ar biedrību “Lauksaimnieku apvienība”, Latvijas Pašvaldības savienību un Lauksaimnieku organizāciju sadarbības padomi. Akcijas laikā notiks zemnieku saimniecību un lauksaimniecības uzņēmumu pārstāvju tikšanās ar darba ņēmējiem, būs iespēja noklausīties darba devēju stāstījumus par savu uzņēmumu vai saimniecību, darba specifiku, atalgojumu, transporta un dzīvošanas iespējām, kā arī iegūt citu informāciju, kas nepieciešama darba attiecību uzsākšanai. Darba meklētāji varēs pieteikties uz brīvajām darba vietām zemnieku saimniecībās un lauksaimniecības uzņēmumos, kā arī piedalīties darba intervijās.

 

Trīspadsmit NVA filiāles darba devējus aicinās uz semināru “Satiec savu darbinieku”, kurā uzņēmējus informēs par NVA piedāvātajiem pakalpojumiem vajadzīgo darbinieku meklēšanā, atlasē un apmācībā.

 

Vairāku NVA filiāļu pārstāvji dosies ciemos pie darba devējiem, lai klātienē apspriestu sadarbības iespējas un piedāvātos pakalpojumus.

 

Detalizētāku informāciju par Darba devēju dienas pasākumiem visā Latvijā Jūs varat izlasīt NVA mājaslapas sadaļā “Aktualitātes”.
 
Informācija par Darba devēju dienas norisi citās Eiropas valstīs pieejama ES dalībvalstu nodarbinātības dienestu tīkla (PES) mājaslapā.

 

 

 

 

< Atpakaļ

25 NVA FILIĀLES LATVIJĀ

Aizkraukle
Alūksne
Balvi (Gulbene)
Bauska
Cēsis
Daugavpils
Dobele
Jēkabpils
Jelgava
Jūrmala (Tukums)
Krāslava
Kuldīga
Liepāja
Limbaži
Ludza
Madona
Ogre
Preiļi
Rēzekne
Rīgas reģionālā
Saldus
Sigulda
Talsi
Valmiera (Smiltene, Valka)
Ventspils
ELEKTRONISKIE PAKALPOJUMI

JAUNUMU KALENDĀRS

Pēdējās izmaiņas veiktas 29.05.20178. RSS


Nodarbinātības valsts aģentūras mājaslapas tehniskie uzlabojumi, interaktīvās iespējas, vieglās valodas sadaļa, sadaļu tulkojumi angļu un krievu valodās nodrošināti ar
Eiropas Sociālā fonda projekta „Nodarbinātības valsts aģentūras kapacitātes pilnveide” (Nr.1DP/1.3.1.4.0/08/IPIA/NVA/001) atbalstu.

Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz Nodarbinātības valsts aģentūru obligāta
© Nodarbinātības valsts aģentūra, 2005.-2016. Izstrādāts: CraftW.
Nodarbinātības valsts aģentūra, K.Valdemāra iela 38, Rīga, LV-1010, tālr.67021706, fakss 67021806, e-pasts: nva@nva.gov.lv