Iepirkumi
Izsludinājumi
Darbiekārtošanas pakalpojumi
NVA privātuma politika
Noderīgas saites
Biežāk uzdotie jautājumi
Sīkdatnes
Trauksmes cēlējs

Nodarbinātības valsts aģentūra izsludina konkursu uz vakanto amata vietu – Pakalpojumu departamenta Nodarbinātības pasākumu nodaļas projekta koordinators/-e (1 amata vieta uz nenoteiktu laiku)

 


Prasības pretendentiem:

 • otrā līmeņa profesionālā augstākā izglītība;
 • pieredze projektu vadībā vai administrēšanā, vai pieredze darbā ar brīvprātīgajiem.
 • Latvijas Republikā spēkā esošo normatīvo aktu pārzināšana brīvprātīgā darba organizēšanas jomā;
 • zināšanas dokumentu pārvaldībā un personāla vadībā atbilstoši veicamajiem pienākumiem;
 • labas saskarsmes un komunikācijas prasmes;
 • spēja izvērtēt faktus, paredzēt un novērst riskus;
 • spēja strādāt ar liela apjoma informāciju;
 • spēja patstāvīgi veikt darba pienākumus, sagatavojot dokumentu projektus;
 • datorprasmes MS Office - lietotāja līmenī, prasme strādāt ar biroja tehniku.

 

Amata mērķis un galvenie amata pienākumi:

 • nodrošināt dokumentu apriti un komunikāciju programmas „Brīvprātīgais darbs ” ietvaros, sekmējot Brīvprātīgā darba attīstību, iespējas, nodrošinot un koordinējot informācijas apmaiņu starp personām, kuras vēlas veikt brīvprātīgo darbu un brīvprātīgā darba organizētājiem;
 • sagatavot pārskatus par programmas „Brīvprātīgais darbs” uzdevumu izpildi, sasniegtajiem rezultātiem un sniegt priekšlikumus programmas „Brīvprātīgais darbs” organizēšanas procesa pilnveidošanai;
 • nodrošināt amata kompetences ietvaros ar programmas „Brīvprātīgais darbs” īstenošanu saistītās informācijas regulāru sistematizēšanu, uzkrāšanu, uzglabāšanu un dokumentu izsekojamību;
 • informācijas sistēmas (brivpratigie.lv) satura administrēšana, pilnveide, darbošanās brivpratigie.lv sociālo tīklu kontos.

 

Atalgojuma apmērs: mēnešalgu 1.kategorija: 719.00 EUR, 2.kategorija: 827.00 EUR, 3.kategorija: 976.00 EUR (bruto alga).

 

Motivēta pieteikuma vēstule, CV un izglītību apliecinoša dokumenta kopija 20 dienu laikā, skaitot no sludinājuma publicēšanas CV vakanču portālā līdz 2020.gada 7.aprīlim, Pretendentam jānosūta pa pastu Nodarbinātības valsts aģentūrai, adrese: K.Valdemāra ielā 38, k-1, Rīgā, LV-1010 vai uz e-pastu:
Aplūkot e-pastu
ar norādi “PD_NPN_projekta_koordinators”. Informācija pa tālruni 67021785 un Nodarbinātības valsts aģentūras mājas lapā: www.nva.gov.lv.

 

Atlases konkurss notiks divās kārtās. Pirmā kārta – Pretendentu izglītības un darba pieredzes izvērtēšana pēc iesniegtajiem dokumentiem. Otrā kārta – intervija, kuras laikā tiks novērtētas Pretendenta zināšanas un kompetences atbilstoši amatam noteiktajām prasībām.

 

Pamatojoties uz Eiropas Parlamenta un Padomes regulas (ES) 2016/679 par fizisko personu aizsardzību attiecībā uz personas datu apstrādi un šādu datu brīvu apriti un ar ko atceļ Direktīvu 95/46 EK (Vispārīgā datu aizsardzības regula) 13.pantu, Nodarbinātības valsts aģentūra informē, ka:

 1. Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šīs atlases konkursa norisi;
 2. Iepriekš minētās Jūsu personas datu apstrādes pārzinis ir Nodarbinātības valsts aģentūra, kontaktinformācija: K.Valdemāra iela 38 k-1, Rīga, LV - 1010.

< Atpakaļ

25 NVA FILIĀLES LATVIJĀ

Aizkraukle
Alūksne
Balvi (Gulbene)
Bauska
Cēsis
Daugavpils
Dobele
Jēkabpils
Jelgava
Jūrmala (Tukums)
Krāslava
Kuldīga
Liepāja
Limbaži
Ludza
Madona
Ogre
Preiļi
Rēzekne
Rīgas reģionālā
Saldus
Sigulda
Talsi
Valmiera (Smiltene, Valka)
Ventspils

ELEKTRONISKIE PAKALPOJUMI

JAUNUMU KALENDĀRS
Pēdējās izmaiņas veiktas 29.05.20178. RSS


Nodarbinātības valsts aģentūras mājaslapas tehniskie uzlabojumi, interaktīvās iespējas, vieglās valodas sadaļa, sadaļu tulkojumi angļu un krievu valodās nodrošināti ar
Eiropas Sociālā fonda projekta „Nodarbinātības valsts aģentūras kapacitātes pilnveide” (Nr.1DP/1.3.1.4.0/08/IPIA/NVA/001) atbalstu.

Informācijas pārpublicēšanas gadījumā atsauce uz Nodarbinātības valsts aģentūru obligāta
© Nodarbinātības valsts aģentūra, 2005.-2016. Izstrādāts: CraftW.
Nodarbinātības valsts aģentūra, K.Valdemāra iela 38, Rīga, LV-1010, tālr.67021706, fakss 67021806, e-pasts: nva@nva.gov.lv