Datums 25. februāris, 2021
Laiks16.00–16.30
Vieta Tiešsaiste
NVA un ESF logo ansamblis, teksts, Latvijas karogs
esf logo ansamblis

ESF projekts Nr.7.1.2.1/15/I/001 “EURES tīkla darbība Latvijā”

​Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) Eiropas nodarbinātības dienestu tīkla EURES darba mobilitātes konsultanti, balstoties uz savu darba pieredzi, veido remigrācijas jautājumiem veltītu raidījumu ciklu “Esi informēts, atgriežoties Latvijā”, lai tiešsaistē sniegtu aktuālāko informāciju par atgriešanās iespējām Latvijā un atbildētu uz skatītāju jautājumiem. Remigrācijas jautājumiem veltītos raidījumus varēs vērot katra mēneša pēdējā ceturtdienā EURES Latvia Facebook lapā (https://www.facebook.com/eureslatvia).

2021. gada 25. februārī plkst. 16.00 Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) EURES Latvia Facebook lapā (https://www.facebook.com/eureslatvia) būs skatāms otrais tiešsaistes raidījums remigrācijas atbalstam  “Esi informēts, atgriežoties Latvijā”, kurā tiks stāstīts par to, kas jādara un kādas formalitātes jākārto pirms un pēc atgriešanās Latvijā, ja mītnes valstī zaudēts darbs.

NVA EURES konsultants Andris Segliņš kopā ar Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūras (VSAA) pārstāvi informēs, kā mītnes valstī pieprasīt bezdarbnieka pabalstu un kā to eksportēt uz Latviju, izskaidros U1 un U2 dokumentu nozīmi un to noformēšanas kārtību. Raidījuma skatītāji uzzinās, kādas kļūdas visbiežāk tiek pieļautas, kārtojot formalitātes, kas saistītas ar sociālo apdrošinājumu bezdarba gadījumā. Tiešsaistes translācijas sekotāji EURES Latvia Facbook lapas komentāru sadaļā varēs  uzdot  savus jautājumus, kā arī vienoties par attālinātu konsultāciju.

Datums 25. februāris, 2021
Laiks16.00–16.30
Vieta Tiešsaiste