Datums 2. jūnijs, 2022
Laiks13.00–14.30
Vieta Tiešsaiste
Tiešsaistes tikšanās ar darba devēju Probācijas dienests

2.jūnijā no plkst. 13.00  līdz 14.30 ZOOM vietnē Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) un Valsts probācijas dienests ikvienam interesentam piedāvā iespēju uzzināt par karjeras iespējām sabiedrības drošībai.

Ja Tu vēlies darīt sabiedrības drošībai nozīmīgu darbu, par to saņemot konkurētspējīgu atalgojumu un iespēju strādāt 35 stundas nedēļā, pievērs uzmanību šim!

Valsts probācijas dienests profesionāli un ar entuziasmu strādā, lai veicinātu Latvijas kriminālsodu politikas attīstību, stiprinot sabiedrībā izciešamo sodu lomu, papildinot sodu izpildes saturu ar efektīviem uzvedības korekcijas elementiem, kā arī ieviešot jaunas taisnīguma atjaunošanas pieejas. Dienests ir mūsdienīga sodu izpildes institūcija, kas izpilda aptuveni 70% no Latvijā piemērotajiem kriminālsodiem, kā arī ar starpnieka palīdzību īsteno izlīguma procesu starp cietušo un likumpārkāpēju.

Dienesta speciālisti ik dienu strādā, lai kriminālsoda mērķi tiktu sasniegti un sabiedrība varētu dzīvot drošāk – lai cilvēki, kuri reiz pārkāpuši likumu, nedarītu to vēlreiz un noziegumos cietušo būtu mazāk.

Ja arī Tu vēlies iegūt profesionālo pieredzi valsts pārvaldē, sniedzot savu ieguldījumu sabiedrības drošības stiprināšanā Latvijā, par to saņemot:

  • konkurētspējīgu atalgojumu;
  • 35 stundu darba nedēļu;
  • piemaksu 20% apmērā pie mēnešalgas par darbu (dienestu), kas saistīts ar īpašu risku un atvaļinājuma pabalstu līdz 50% apmērā;
  • papildatvaļinājumu līdz 10 darba dienām, atkarībā no darba izpildes novērtējuma;
  • veselības apdrošināšanas polisi no pirmās darba dienas;
  • jaudīgas mācības, uzsākot darbu, un profesionālās pilnveides mācības darba laikā.

Aicinām Tevi pievienoties Dienesta komandai, probācijas speciālista amatā, gan darbā ar pieaugušajiem, gan darbā ar bērniem un jauniešiem.

Aktuālās vakances:

Tikšanās laikā darba meklētājiem būs iespēja vairāk uzzināt par Valsts probācijas dienestu, probācijas speciālista darba pienākumiem un ikdienu, kliedēt mītus un stereotipus par probācijas speciālistu darbu un veicamajiem pienākumiem, saņemt Dienesta pārstāvju atbildes uz jautājumiem un uzzināt, kā pieteikties vakancēm.

Aicinām uz Tiešsaistes tikšanos ar Valsts probācijas dienestu!

1.jūnijā uz pieteikuma anketā norādīto e-pastu tiks nosūtīta tikšanās saite ZOOM vietnē. 

Ja Tev ir jautājumi par tiešsaisti, sazinieties ar NVA darbinieci Lāsmu Liepiņu (Lasma.Liepina@nva.gov.lv, tālr. +371 25685279).

Tiešsaistes tikšanās var pieslēgties no datora, mobilās planšetes vai mobilā tālruņa ar interneta pieslēgumu.