Datums 9. decembris, 2021
Laiks13.00–14.30
Vieta Tiešsaiste, Zoom
NVA logo, BYKO-LAT logo, teksts

9.decembrī no plkst. 13.00  līdz 14.30 ZOOM vietnē Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) Cēsu filiāle ikvienam interesentam piedāvā iespēju tiešsaistē uzzināt par darba un karjeras iespējām uzņēmuma SIA "BYKO-LAT" dārza mēbeļu, baseinu koka karkasu, līmēto kāpņu, apdares un terases materiālu ražotnē Cēsu novadā.

Tiešsaistes tikšanās laikā darba devēja pārstāvis informēs par vakancēm uzņēmumā, pieteikšanās nosacījumiem, darbinieku apmācību iespējām, darba vidi. Darba meklētāji varēs uzdot arī savus jautājumus.

SIA “BYKO-LAT” aktuālās vakances:

Dalību tiešsaistes tikšanās piesakiet jau tagad, aizpildot anketu.

Pēc pieteikuma anketas aizpildīšanas uz Jūsu norādīto e-pasta adresi 8.decembrī tiks nosūtīta tikšanās saite ZOOM vietnē.

Ja Jums ir neskaidrības vai jautājumi, sazinieties ar NVA Cēsu filiāles darbinieci Madaru Zaļkalni (Madara.Zalkalne@nva.gov.lv , +371 26384247) vai Zani Meļķi (Zane.Melke@nva.gov.lv+371 25678091)


Islandes uzņēmuma “NORVIK HF” 1993. gadā nodibinātā SIA “BYKO-LAT” šobrīd ir viens no lielākajiem ražošanas un kokmateriālu eksporta uzņēmumiem Latvijā ar divām ražotnēm Valmierā un Cēsīs. “BYKO-LAT”   kopumā strādā apmēram 570 darbinieku, no tiem 150 darbinieki nodarbināti Cēsu ražotnē, kas ir specializējusies dārza mēbeļu, baseinu koka karkasu, līmēto kāpņu, apdares un terases materiālu ražošanā. 95% saražotās produkcijas uzņēmums eksportē uz Franciju, Lielbritāniju, Norvēģiju, Islandi un citām valstīm. “BYKO-LAT” ražotnē Cēsīs, līdzās kokmateriālu produkcijai, darbojas arī kokskaidu granulu ražotne, un saražotās granulas tiek realizētas gan Latvijā, gan ārvalstīs.  Vairāk par uzņēmumu SIA “BYKO-LAT” lasiet: https://www.ced.lv/