Datums 31. maijs, 2022
Laiks13.00–14.30
Vieta Tiešsaiste
NVA logo, tekstuāls saturs

31.maijā  no plkst. 13.00  līdz 14.30 ZOOM vietnē Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) ikvienam interesentam piedāvā iespēju tikties un uzzināt par karjeras iespējām. 

Tikšanās laikā darba devējs informēs par darba iespējām uzņēmumā un aktuālajām vilcējautomobiļa vadītāja un kravas automobiļa mehāniķa vakancēm. Tikšanās dalībnieki varēs uzdot arī savus jautājumus darba devējam un pēc uzņēmuma prezentācijas pieteikties vakancēm.

Vilcējautomobiļa vadītāja darba pienākumi ir saistīti ar autopārvadājumu veikšanu gan vietējo, gan arī starptautisko kravu pārvadājumu nodrošināšanai. Lai pieteiktos vilcējautomobiļa vadītāja vakancei, pretendentam ir jābūt derīgai CE vadītāja apliecībai, 95.kodam un tahogrāfa kartei.

Kravas automobiļa mehāniķa darba pienākumi saistīti ar kravas automašīnu diagnostiku, remontu un apkopi.

SIA "Kurbads un Ko" nodrošina kravu pārvadājumus kā lokālajā, tā arī starptautiskajā mērogā atbilstoši klientu vēlmēm. Kompānijas tehnoloģiju klāstā ir specializētas, jaunākās paaudzes pasaules vadošo ražotāju auto vedēju iekārtas Kaessbohrer (Austrija) uz Volvo (Zviedrija) un Mercedes-Benz (Vācija) vilcēju bāzes atbilstoši Euro5 un Euro6 normām, kā arī plašs profesionālās tehnikas klāsts, pielāgojot visaptverošas iespējas transportlīdzekļu pārvadājumiem visā Eiropā. Kompānijai  ir savs iekšējais kravas automašīnu serviss, kas ir atbildīgs arī par savas flotes tehnisko stāvokli un drošību ceļā.

SIA " Kurbads un KO" vakances:

Dalību tiešsaistes tikšanās piesakiet jau tagad, aizpildot anketu.

30. maijā  uz Jūsu anketā norādīto e-pastu tiks nosūtīta tikšanās saite ZOOM vietnē.


Jautājumu gadījumā sazināties ar Nodarbinātības valsts aģentūras darbinieku Ronaldu Kraži, e-pasts Ronalds.Kraze@nva.gov.lv, tālr. +371 25704510.