Datums 16. augusts, 2022
Laiks14.00–15.30
Vieta Tiešsaiste
NVA logo, EY Latvija logo, tekstuāls saturs, foto: pilsēta

16. augustā  no plkst. 14.00  līdz 15.30 ZOOM vietnē Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) ikvienam interesentam piedāvā iespēju tikties un uzzināt par auditora karjeras iespējām EY Latvija.

Dalībniekiem būs iespējams uzdot sev interesējošos jautājumus uzņēmuma pārstāvjiem un iepazīties ar aktuālām vakancēm.

Kā veidot veiksmīgu auditora karjeru? Otrdien 16. augustā plkst.14:00 Nodarbinātības valsts aģentūra un EY Latvija sniegs ieskatu veiksmīgas auditora karjeras iespējās. Pievienojoties mūsu auditoru komandai, jums būs iespēja iepazīt dažādas organizācijās - no vietējiem jaunizveidotiem uzņēmumiem līdz globāliem konglomerātiem – izpētīt procesus, datus un tehnoloģijas un piedāvāt inovatīvus risinājumus.

Tiešsaistes tikšanās laikā Dace Negulinere, EY Latvija Revīzijas nodaļas partnere dalīsies pieredzē par auditora profesionālo izaicinājumu un iespēju piepildījumu vadošajā revīzijas, nodokļu, darījumu un konsultāciju pakalpojumu uzņēmumā pasaulē.

EY ir vairāk kā 700 kolēģi Baltijas valstīs un 300 000 visā pasaulē, kas veido globālo redzējumu un gatavi uzņemt arī Tevi. Darba meklētāji varēs uzdot arī savus jautājumus, kā arī iepazīties ar uzņēmuma piedāvājumu kopā ar EY Latvija Baltijas Revīzijas biznesa partneri personāla vadībā.

EY Latvija vakance:

Dalību uz tiešsaistes tikšanos piesakiet jau tagad, aizpildot anketu!

15. augustā uz Jūsu anketā norādīto e-pastu tiks nosūtīta tikšanās saite ZOOM vietnē.

Jautājumu gadījumā sazināties ar Nodarbinātības valsts aģentūras darbinieku Ronaldu Kraži, e-pasts Ronalds.Kraze@nva.gov.lv, tālr. +371 25685279.