Datums 25. janvāris, 2023
Laiks16.00–17.00
Vieta Tiešsaiste
Vizualizācija: NVA, NBS, IVP logo, tekstuāls saturs, Latvijas karte

Pēdējā gada laikā drošības un aizsardzības jēdziens ir ieguvis nozīmīgu lomu katra indivīda dzīvē. Arī valsts pārvaldes struktūrās – Valsts policijā, Ieslodzījuma vietu pārvaldē un Nacionālajos bruņotajos spēkos ir vakances, kurās ir iespējas realizēt savu redzējumu par valsts aizsardzību un drošību.

Ieslodzījuma vietu pārvalde nodrošina sabiedrības drošību, veicot apcietinājuma un brīvības atņemšanas soda izpildi, veic ieslodzījuma vietu apsardzi, ieslodzīto uzraudzību un nodrošina ieslodzītajiem resocializācijas iespējas.

Valsts policija īsteno valsts politiku noziedzības apkarošanas un sabiedriskās kārtības un drošības aizsardzībā, kā arī personu tiesību un likumīgo interešu aizsardzībā. Valsts policijas pienākums ir aizsargāt personu dzīvību, veselību, tiesības un brīvības, īpašumu, sabiedrības un valsts intereses no noziedzīgiem un citiem prettiesiskiem apdraudējumiem.

Nacionālie bruņotie spēki ir valsts militārās aizsardzības sistēmas pamats un, sadarbojoties ar sabiedroto spēkiem, sargā Latvijas valsts suverenitāti un teritoriālo nedalāmību.

Tiešsaistes tikšanās laikā Jums būs iespēja iepazīt darba iespējas valsts pārvaldē, uzzināt vairāk par personāla atlases procesu, kā arī uzdot Jūs interesējošos jautājumus.

Ja Jums ir jautājumi vai neskaidrības, lūdzu sazinieties ar NVA vecāko eksperti Kristīni Ozoliņu (e-pasts Kristine.Ozolina@nva.gov.lv)