Datums 9. aprīlis, 2021
Laiks11.00–12.00
Vieta Tiešsaiste
NVA logo, teksts

Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) ikvienam darba meklētājiem piedāvā piedalīties Tiešsaistes atlasē SIA "ATK SERVISS" vakancei KABEĻU LĪNIJU ELEKTROMONTIERIS ZOOM vietnē 9. aprīlī plkst. 11:00. Tiešsaistes atlasē darba devējs prezentēs darba iespējas uzņēmumā un aktuālo vakanci KABEĻU LĪNIJU ELEKTROMONTIERIS, vakance publicēta šeit: https://cvvp.nva.gov.lv/#/pub/vakances/291844396.

Darba meklētājiem būs iespējams uzdot jautājumus un pēc darba devēju prezentācijas pieteikties vakancei. 

Lai piedalītos pasākumā, interesentiem ir jāaizpilda pieteikuma anketa.

SIA "ATK SERVISS"  ir neliels Rīgas uzņēmums ar 20 gadu pieredzi, kas specializējies ārējo un iekšējo sakaru kabeļu līniju izbūvi un montāžā dažādos infrastruktūras un būvniecības objektos.

KABEĻU LĪNIJAS ELEKTROMONTIERA galvenie pienākumi ir saistīti ar ārējo un iekšējo sakaru kabeļu līniju izbūvi un montāžu āra un iekštelpu apstākļos, veicot montāžas darbus arī augstumā.​ Lai kandidētu kabeļu līnijas elektromontiera vakancei, pretendentam ir jābūt atbildības sajūtai, jāpārzina latviešu un krievu saziņas valoda, B kategorijas apliecībai, atbilstībai veikt fizisku darbu, iepriekšējā pieredze līdzīgos amatos ir vēlama, ja nav - uzņēmums nodrošina apmācības profesijā. Uzņēmums piedāvā dzīvesvietu pretendentiem no reģioniem.

Piesaki dalību Tiešsaistes atlasē, aizpildot anketu. Pēc anketas aizpildīšanas, uz norādīto e-pastu 8. aprīlī tiks nosūtīta tikšanās saite ZOOM vietnē. 

Jautājumu gadījumā sazināties ar NVA darbinieku Lāsmu Liepiņu e-pasts: Lasma.Liepina@nva.gov.lv, tālr. +371 25685279.