Datums 29. novembris, 2022
Laiks10.00–15.30
Vieta Rīga, Elizabetes iela 55 (Radisson Blu Latvija)

29. novembrī pulksten 10.00 notiks Eiropas Savienības projekta PILLARS ietvaros organizētā darbnīca par automatizācijas tehnoloģiju ietekmi uz darba tirgu Baltijas valstīs, kurā piedalīsies Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) direktore Evita Simsone un NVA Attīstības un analītikas departamenta direktore Eva Lapsiņa.

Darbnīcā tiks pārrunāta situācija Baltijas valstu darba tirgū, ilgtermiņa izaicinājumi, tehnoloģiskās inovācijas un automatizācijas tehnoloģiju ietekme uz darba tirgu. Tiks meklētas atbildes kādi ir tehnoloģiskās inovācijas, izglītības sistēmu gatavību, migrāciju un mobilitāti darba tirgū, un iekļaujošu darba tirgu veicinošie un ierobežojošie faktori.

Darbnīcā piedalīsies arī Latvijas Bankas, Igaunijas Ekonomikas un sakaru ministrijas, Kauņas Tehnoloģiju universitātes, Kauņas Zinātnes un tehnoloģiju parka, Stokholmas Ekonomikas skolas Rīgā, Baltijas Starptautiskais Ekonomikas Politikas Studiju Centra, Daugavpils domes, Rīgas Tehniskās universitātes un Tartu Universitātes pārstāvji.