Datums 7. decembris, 2022
Laiks13.00–16.30
Vieta Rīga, Skolas iela 2 (Digital Art House)

2022.gada 7.decembrī notiks Latvijas Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas asociācijas (LIKTA) organizētā gadskārtējā konference – “Digital Essentials 2023”, kuras ietvaros notiks IKT nozares gada balvas “Platīna pele 2022” apbalvošanas ceremonija, cildinot sabiedrībai noderīgākos, draudzīgākos un drošākos digitālos risinājumus, kā arī skolotājus, kuri spējuši sistemātiski un efektīvi izmantot digitālo saturu, tā iespējas un risinājumus. 

Konferencē piedalīsies un balvu kategorijā “Women for IT – Sieviešu iesaistes veicināšana digitālajos darbos
un IT nozarē” pasniegs Nodarbinātības valsts aģentūras direktore Evita Simsone.

Konferencē plānots diskutēt par digitālās attīstības jomām un galvenajiem jautājumiem, kas ieņems būtisku vietu Latvijas 2023.gada prioritāšu sarakstā. Caurviju tēma LIKTA konferencē būs drošība, skatot to caur infrastruktūras, pārvaldes un publisko pakalpojumu, uzņēmējdarbības un prasmju prizmu.

Konferencē piedalīsies Latvijas IKT nozares vadītāji, valsts politikas veidotāji, lēmumu pieņēmēji no dažādu nozaru uzņēmumiem un organizācijām, viedokļu līderi un žurnālisti, lai diskutētu par to, kā digitālie risinājumi var palīdzēt drošāk un efektīvāk pārvaldīt procesus gan valsts pārvaldē, gan biznesā.