Datums 11. maijs, 2021
Laiks16.00–17.00
Vieta Tiešsaiste
NVA logo, teksts, Latvijas karogs
esf logo ansamblis

ESF projekts Nr.7.1.2.1/15/I/001 “EURES tīkla darbība Latvijā

 

Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) Eiropas nodarbinātības dienestu tīkla (EURES) darba mobilitātes konsultantu rīko vebināru “Gribu atgriezties Latvijā! Ar ko sākt?”, kurā tiks sniegta lietderīga informācija par NVA un EURES sniegtajiem pakalpojumiem, lai pārcelšanās noritētu bez liekām raizēm.

NVA EURES rīkotajos vebināros “Gribu atgriezties Latvijā! Ar ko sākt?” dalībnieki varēs iegūt aktuālo informāciju par situāciju darba tirgū, dzīves apstākļiem un nodarbinātības iespējām Latvijā un rīcību, pirms atgriešanās dzimtenē, kā arī dalīties savā pieredzē ar citiem potenciālajiem remigrantiem un viņu ģimenēm, lai apspriestu aktuālos jautājumus par plānoto pārcelšanos uz Latviju.

Lai reģistrētos vebināram, jāaizpilda pieteikšanās anketa: https://forms.gle/Wfj4GKHVEKgx7Ga26

Zoom platformai varēs pievienoties vebināra norises dienā, spiežot uz saites, kas būs nosūtīta reģistrētajiem  dalībniekiem. Lai piedalītos vebinārā, dalībniekiem būs nepieciešams tikai ierīce ar pieslēgumuinternetam. Austiņas ar mikrofonu un/ vai webkamera nav obligāta. Pasākuma laikā būs iespējms arī uzdot sev interesējošos jautājumus.