Datums 7. maijs, 2021
Laiks13.00–14.00
Vieta Tiešsaiste
NVA logo, teksts, bilde: telefona klausele, BPO logo

Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) ikvienam darba meklētājiem piedāvā piedalīties Tiešsaistes atlasē SIA "BPO SERVICES" vakancēm PĀRDOŠANAS SPECIĀLISTS un KLIENTU APKALPOŠANAS SPECIĀLISTS ZOOM vietnē 7. maijā, plkst. 13.00. 

Tiešsaistes atlasē darba devējs prezentēs darba iespējas uzņēmumā un aktuālās vakances PĀRDOŠANAS SPECIĀLISTS un KLIENTU APKALPOŠANAS SPECIĀLISTS.  

Darba meklētājiem būs iespējams uzdot jautājumus un pēc darba devēju prezentācijas pieteikties vakancei. Lai piedalītos pasākumā, interesentiem ir jāaizpilda pieteikuma anketa (skatīt zemāk).

SIA BPO SERVICES ir viens no vadošajiem zvanu centriem Baltijā, kas nodrošina 24/7 zvanu apkalpošanu, pārdošanu, telemārketingu, telefonaptaujas un apmācības.

  • PĀRDOŠANAS SPECIĀLISTA galvenie pienākumi ir saistīti ar preču un pakalpojumu piedāvāšanu sadarbībā ar lielākajiem Latvijas uzņēmumiem.

    • Lai kandidētu pārdošanas speciālista vakancei, pretendentam ir labi jāpārzina latviešu un krievu valoda, jābūt spējai argumentēt un izteikt savu viedokli pat augsta stresa situācijās.
  • KLIENTU APKALPOŠANAS SPECIĀLISTA  galvenie pienākumi ir saistīti ar ienākošo zvanu apkalpošanu.

    • Lai kandidētu klientu apkalpošanas speciālista vakancei, pretendentam ir labi jāpārzina latviešu, krievu un angļu valoda, gan mutvārdos, gan rakstos.  Jābūt gatavam strādāt pēc maiņu grafika arī brīvdienās un svētku dienās.

Uzņēmums nodrošina apmācības uz vietas birojā Rīgā vai Liepājā un iespēju strādāt attālināti, pēc pirmā nostrādātā mēneša.


Piesaki dalību Tiešsaistes atlasē, aizpildot anketu. 

Pēc anketas aizpildīšanas, uz norādīto e-pastu 6. maijā tiks nosūtīta tikšanās saite ZOOM vietnē. 


Jautājumu gadījumā sazināties ar NVA darbinieku Ronaldu Kraži e-pasts: Ronalds.Kraze@nva.gov.lv , +371 25704510